Zula Pepsi Kodları

Zula Pepsi Kodları

Yazar: Emre ZULA

Zula oyunu, herkes tarafından şüphesiz en güzel yerli yapım oyun olarak bilinmektedir. Ününe ün katmakta olan bir oyun olan Zula, gün geçtikçe takipçi sayısını daha da arttırmakta ve dünyaca ünlü bir oyun olma yolunda adım adım ilerlemektedir. FPS kategorisi içerisinde yer alan Zula oyunu, içerisinde yer alan tüm özellikleri ile tamamen yerli yapım bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zula oyunu, son zamanlarda oyun severlerin dikkatini çekmek için oldukça büyük bir kampanya ile karşımıza çıktı. Kampanya, tahmin edildiği üzere Zula Pepsi kodları kampanyası. Sürekli kampanya düzenleyen Zula oyunu, Zula Pepsi kodları kampanyası ile Zula oyuncularına çeşitli ödüller ve hediyeler dağıtıyor. Satın alınan Pepsi şişelerinde ki açma halkalarında yer alan kodlar ile siz de Zula oyununda dağıtılan bu hediye ve ödüllere sahip olabilirsiniz.

Pepsi markası, zaten uzun yıllardan peri 101 Okey Plus gibi oyun firmaları ile çalışmakta ve yine aynı kodlarda oyun severlere bedava 25.000 çip dağıtmaktaydı. Kampanya denince ilk akla gelen şeylerden biri olan Pepsi kodları, 1 ay içerisinde günde en fazla 1 kere olmak üzere 30 kere kullanılabiliyor. Bir Zula oyuncusu, ay içerisinde 30 kere Pepsi kodunu yükleyerek verilen ödülleri kazanabilir. Eğer siz de Zula Pepsi kodlarını nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız anlatalım: öncelikle Zula oyununun resmi internet sitesine giderek e-mail ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından profil kısmına giriş yapmalı ve sol kısımda yer alan “Pepsi Kodu Gir” yazan butona tıklamalıdırlar. Ardından elinizde olan Pepsi kodunu ilgili bölüme girdiğinizde hediyeniz hesabınıza yüklenecektir. Zula Pepsi kodları, tek kullanımlık kodlardır. 1 kere ödülünüzü aldıktan sonra ne yazık ki o kod işlevsiz hale gelecektir. Sizler için Zula Pepsi kodlarını aşağıda liste içerisinde paylaştık. Siz de yer alan kodları Zula hesabınızda kullanarak ödüllere sahip olabilirsiniz.

Bunada Göz At  Zula'da FPS Gösterme

Kullanılmamış Zula Pepsi Kodları

Aşağıda yer alan Zula Pepsi Kodları ile siz de Zula ve Pepsi iş birliği ile dağıtılan hediyelere sahip olabilirsiniz. İşte kullanılmamış Zula Pepsi Kodları:

  • XEDFW8Y7
  • 2LPUR2QL
  • 5H7VUUEP
  • HNGQMM84
  • PUZN9PG4
  • VB9PUERN
  • 2ZS55VS6
  • ZC7TD4ED
  • C52ZAG5

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL