Zula Mobile Geliyor!

 Zula Mobile Geliyor!
Okunuyor Zula Mobile Geliyor!

Zula Mobile bir süredir InGame Group‘un gündeminde yer alan konulardan biri. Zula ile 100 ülkede yaklaşık 26 milyon oyuncuya hitap eden InGame Group, Zula Mobile ile de bu başarısını mobil cihazlara taşımayı amaçlıyor. “Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı” olarak tanıtılan MobileFest‘te konuşan, InGame Group Genel Yöneticisi İlker Ergen Zula Mobile’ın çok kısa bir süre sonra oyuncular buluşacağını açıkladı.

Zula Mobile Yakında Geliyor

Zula Mobile’ın büyük ölçüde tamamlandığının altını çizen İlker Ergen “Cilala parlat işlemleri yapılıyor, oyun yakında çıkacak” açıklamasında bulundu. Zula’yı uluslararası bir yapıya büründürme çalışmalarının devam ettiğini belirten Ergen, mobil dünyaya geçişleriyle birlikte bu projenin de devam edeceğini söyledi.

Bu yapım şüphesiz ki bir süredir Zula dünyasının en çok konuşulan konularından biri. Yakın dönemde kapalı beta test süreciyle oyuncuların karşısına çıkan yapım, InGame Group Genel Yöneticisi İlker Ergen’in verdiği bilgiye göre çok kısa bir süre sonra mobil platformlarda karşımıza çıkacak.

Bunada Göz At  Need for Speed: Heat Oynanış Videosu Geldi!
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın