Yılın En İyi 3 Zombi ve Hayatta Kalma Oyunları !

 Yılın En İyi 3 Zombi ve Hayatta Kalma Oyunları !
Okunuyor Yılın En İyi 3 Zombi ve Hayatta Kalma Oyunları !

Dying Light 2

Hayatta kalma ve zombilerden kaçış olan bu oyun bu yıl ve geçtiğimiz yılda en çok sevilen oyunlar arasına girmişti. DyingLight ilk piyasaya sürülüş tarihi 27 Ocak 2015 kayıtlara girmiştir,oyuna ilk başladığınızda oyunu sevmeyecek bir durma gelebilirsiniz bu normal birşey çünkü oyuna ilk başladığınızda oyun çok zor bir kaçış sunuyor size zombilerle dövüşüyorsunuz onlardan kaçıyorsunuz ve yoruluyorsunuz.Gece olursa daha güçlü ve değişik zombiler gelerek onlarıda sizin yaptığınız yetenekler sayesinde onları yavaşlatarak,üstlerine bomba yerleştirerek ve bu gibi şeyleri yaparak onları öldüre bilirsiniz.Oyun Techland tarafından geliştirildi ve şuanda oyun ücreti 300 TL ayrıca oyunu online bir şekilde arkadaşlarınızla oynaya bilirsiniz.

Platform:PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

 

Contagion

Hayatta kalma ve zombilerden kaçış olan bu oyun yılın sevilen oyunlarından bir tanesidir.Oyunda ilk olarak salgın bir genç adam tarafından yayılıyor ve sonrasında nerdeyse bütün bir şehire salgın bulaşıyor.Oyunun ilk piyasaya sürülüş tarihi 11 Nisan 2014’dür.Monochrome Corp oyunun geliştiricisi ve yapımcısıdır.

Platformlar:Microsoft Windows

The Walking Dead

The Walking Dead adlı bu oyun bana sorarsanız yazdığım üstteki 2 oyundan daha kapsamlı bir oyun.TheWalking Dead, 24 Nisan 2012 yılında Telltale Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan video oyunudur. Robert Kirkman’ın aynı isimli çizgi romanına dayanmaktadır. Bölümler halinde yayınlanmıştır, beş bölüm ve bir de DLC’den oluşmaktadır. İlk bölümü 24 Nisan 2012’de yayınlanmıştır.

Platformlar: PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3,Nintendo Switch,Xbox 360,İOS,PlayStation Vita,Microsoft Windows,Linux,Mac OS,Ouya

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Bunada Göz At  SuperCell'in yeni oyunu: Brawl Stars
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın