Yazın İnternetsiz Oynanabilecek 5 Oyun

tarafından
26
Yazın İnternetsiz Oynanabilecek 5 Oyun

Yaz geldi çattı bizim gibi oyuncuları eğlendirecek oyun önerileri için konumuzu okuyun.

1.Grand Theft Auto V
gta 5

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Yazınız bu oyunla daha iyi geçirmek istiyorsanız mod kurmanızı öneriyorum 😉

2.Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Tekrardan bu oyun içinde modları ve DLC leri öneriyorum.

3.The Forest
the forest

Bir yolcu jeti kazasında hayatta kalan tek kişi olarak, kendinizi yamyam bir mutantlar topluluğuna karşı hayatta kalmak için savaşan gizemli bir ormanda bulursunuz. İnşa et, keşfet, bu korkunç First Person hayatta kalma korku simülatöründe hayatta kal.

4.Papers, Please
papers please

Papers please türkçe yama ile birlikte oynadım. Çok eğlenceli ve komik anlar yaşadım. Pasaport görevlisinin çalışma hayatının basit şekilde simule edilmiş şaşırtıcı güzel oyunu. Bubiroyun takipçilerine tavsiyem

5.Minecraft
minecraft

BU, BLOK YERLEŞTİRME VE MACERALARA DEVAM ETME HAKKINDA BİR OYUNDUR.

Sırlar, mucizeler ve tehlikelerle dolu -buzlu dağlarda, bataklıklı koylarda, büyük meralarda ve çok daha fazlasında – geniş açık arazide sonsuz olarak üretilen dünyalarda ayarlanmıştır.

Bonus 1. Garry’s Mod
garrys mod

Bu oyunda aklınıza geleni geçin gelmeyen her şeyi yapabilirsiniz !

Bonus 2. Portal 2
portal 2

Portal 2, 70’in üzerinde ödül alan ve tutkulu takipçilere sahip olan Portal’ın yenilikçi oynanışından, hikayesinden, müziğinden güç alıyor.

Bunada Göz At  Roblox 100 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Tek oyunculu bölümünde Portal 2, canlı ve yeni karakterlerden oluşan bir kadro, yeni bulmaca unsurları ve çok daha büyüklükte karışık deney odaları sunuyor. Oyuncular, Aperture Science Laboratuvarlarının ilk oyunda onları yönlendiren ölüm saçan bilgisayar GlaDOS tarafından yeniden bir araya getirilen, daha önce görülmemiş yerlerini keşfedecekler.

Oyunun iki kişilik takım oyunu modu ise, eşsiz bir hikayeye, test odalarına ve iki yeni karaktere sahip baştan aşağı ayrı bir senaryo sunuyor. Bu yeni mod, oyuncuları, portallar hakkında bildiklerini düşündükleri her şeyi tekrar düşünmeye zorluyor. Başarıya ulaşmalarında sadece birlikte hareket etmeleri değil, aynı zamanda da birlikte düşünmeleri gerekecek.