What Happened Duyuruldu

What Happened Duyuruldu

Yazar: Emre Oyun Haberleri

What Happened, bir lisede kurulan ve Stiles adında bir lise öğrencisinin oynadığı yeni bir birinci şahıs psikolojik korku oyunu duyuruldu. Temmuz ayında Steam (PC)‘de piyasaya sürülecek. Daha sonra da konsol sürümleri gelecektir.

Polonya merkezli geliştirici Genius Slackers‘a (Katnappe yayınlayacak) göre, oyuncular “lise öğrencisi Stiles’a gerçek ve hayal edilen şeytanlarıyla mücadele ederken kendi zihnin karanlık koridorlarında rehberlik edecekler”. “Stiles’in yaşadığı zihinsel alan affedilemez, bükülmüş hatıralar zihnin koridorlarını kaplar. Oyuncular Stiles’in bulmacaları çözmesine ve şeytanlarının pençelerinden kaçmasına yardım ederken, oyun ona gösterdikleri empatiye ustaca cevap verecektir.”

What Happened için duyuru fragmanını bu sayfanın biraz üstlerinde görebilir ve hemen yukarıdaki ekran görüntülerine göz atabilirsiniz. Korku oyunları moda olmaya devam ediyor. PT‘den ilham alan Dread X Koleksiyonu‘nun ortaya çıkması ve Daymare 1998‘in piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere türünün son örnekleridir.

Bunada Göz At  Assassin's Creed Valhalla Oynanışı Haftaya Açıklanacak

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL