Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı!

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 çıkış tarihi

2000 Yılından beri devam eden oyun Vampire the Masquerade, 2004’te en çok sevilen serisi Vampire the Masquerade – Bloodlines’ın 2. oyununu çıkartıcaklarını yayınladıkları fragman ile duyurdu.

San Francisco’da devam eden GDC(Game Developers Conference)‘de oyun firmaları yeni oyunlarını tanıttı ve bu firmalar arasında Paradox’da vardı. Paradox, yeni oyunu Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi yayınladıkları fragmanla duyurdu RPG sevenler için çok güzel bir haber.

Oyun ilk oyunun devamı gibi olacak yani yenileyip önümüze koymayacaklar ve artık Santa Monica’da değiliz Seattle, Washington’dayız. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’de yeni yetme bir vampir, oyun içindeki tabiriyle bir fledgling’i oynayacağız. Vampir dünyasında ‘hayatta kalmaya’ çalışan karakterimizle politik oyunları, iç çekişmeleri, şehrin kontrolü için birbirini yiyen klanların mücadelesini şekillendirmeye çalışıyor, arada bir de eser miktarda adam dövüyoruz.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi 2020 yılının ilk çeyreği olarak belirlendi ve oyun için Steam, Epic Store, GOG ve Paradox’un mağazası üzerinden ön sipariş verilebiliyor.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Bunada Göz At  90 TL Değerinde ki 2 Oyun Ücretsiz Oldu!
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

1 Yorum

  1. Oktay

    11 Nisan 2019 at 18:07

    Sabırsızlıkla bekliyorum

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir