Valorant Vanguard Hatası Çözümü

Valorant Vanguard Hatası Çözümü

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Son zamanlarda oyuncular oyunda sinir edici bir hata ile karşılaşıyorlar. Oyuncuların karşısına çıkan bu hata oyuna girmelerini engelliyor ve giriş yapamıyorlar. Karşılaşılan bu hatanın çözümü kesin olarak bilinmemektedir fakat alternatif yolları bulunuyor, bu yazımızda sizlere Valorant Vanguard hatası çözümü göstereceğiz.

Valorant Vanguard Hatası Çözümü

Bu hata genellikle oyuna giriş yaparken Riot Games’in zorunlu olarak kurduğu Anti-Cheat programından kaynaklanıyor. Bu hatayı çözmek aslında çok zor değil birkaç yöntemle bu sorun çözülebilir. Sorunu çözmek için denemeniz gereken ilk yol sağ alt taraftan Riot Vanguard’ı kapatıp tekrar oyuna girmeyi deneyin eğer işe yaramıyorsa bilgisayarınızı yeniden başlatın ve öyle giriş yapmayı deneyin büyük ihtimal sorun ortadan kalkmış olacaktır. Eğer bu yöntemler işe yaramadıysa yapmanız gereken İstemci üzerinden oyunu onarmanız bu kesin çözüm olacaktır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Yağmacı Seti Geri Geliyor!

Yorumlar

  • Buğra

    Yaptım

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL