Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

 Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyuna yeni yeni skinler ve karakterler gelmeye başladı. Her Valorant yaması geldiği zaman oyunda değişiklikler olur, karakterler veya yeni çıkacak olan skinler o yamada da belli olur. Valorant’ın yakın bir zaman da açıkladığı yeni karakterin ismi, yetenekleri ve oyuna ne zaman geleceği belli oldu. Bu yazımızda sizlere oyunun yeni karakteri Valorant Skye ne zaman gelecek onu söyleyeceğiz.

Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

Oyuna yeni eklenecek olan karakterin her şeyi belli, rekabetçi sunucularına ne zaman gelecek sorusunun cevabı ise 27 Ekim oldu. Aşağıda sizler için karakterin oynanış videosunu paylaştık. Videoda karakterin yeteneklerinin nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Doğanın Şifası (C): Çevrendeki takım arkadaşlarını iyileştirmek için yoğunlaş

Av Peşinde (Q): Düşmanları şok eden bir Tazmanya kaplanını kontrol et

Kılavuz Işık (E): Kör eden bir şahin çağır

İzsürenler (X): Düşmanların görüşünü kısıtlayan İzsürenler çağır

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Alt Tab Sorunu ÇözümüYapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Leadergamer