Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyun hem Overwatch hemde CSGO oyununa benziyor yani karışımı gibi bir oyun ve bu yüzden çoğu kişi CSGO gibi silahı sol ele almak istiyor, peki bu mümkün mü? Bu yazımızda sizlere Valorant silahı sol ele alma var mı yok mu ondan bahsedeceğiz.

Valorant Silahı Sol Ele Alma

CSGO oyununda yazdığımız kodlar sayesinde silahı istediğimiz ele alabiliyoruz ve bu oynanışımızı oldukça değiştirebiliyor. CSGO konsol kodları oyun için çok yararlı oluyor fakat Valorant’ta kod gibi bir şey bulunmuyor. Silahı sol ele almaya gelirsek de şu an çoğu kişi onu istese de maalesef mümkün değil.

Bununla alakalı neler yapılabilir? Riot Games’e bu konu hakkında destek talebi oluşturabilirsiniz, ne kadar çok destek talebi olursa Riot Games o kadar öne alacaktır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  FACEIT Valorant Pro Division Nedir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL