Valorant Kapalı Betasını 1 Günde 3 Milyon Kişi Oynadı

Valorant Kapalı Betasını 1 Günde 3 Milyon Kişi Oynadı

Yazar: Emre Oyun Haberleri Valorant

Valorant oyununun beta sürümü kapalı olabilir fakat bizce artık kapalı olmaktan yavaş yavaş çıktı. Çünkü oyuna bir günde yaklaşık 3 milyon kişi giriyor. Twitch‘de anahtarları bütün yayıncılara da vermesi bu işin modasının geçtiğini gösteriyor.

Beta diğer büyük sayılardan da sorumluydu. Twitch izleyicileri yaklaşık 430 milyon saatini diğer yayıncıları izleyerek geçirdiler. Üstelik bu saatin 34 milyonu tek bir günden oluşuyor. Bir süre de Valorant Twitch’te 1.7 milyonla zirveyi görmüştü.

CS:GO, Valorant’ın en yakın rakibi olarak görülüyor. CS:GO’da popülerliğini düşürmüş değil. Oyunun lansmanından 8 yıl sonra 1 milyon eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdı. Sürekli olarak Steam‘de en çok oyunlardan birisi oluyor. Bazen de en üst sırada yer alıyor. Valorant şu anda büyük sayılar çizebilir fakat önemli olan bunun devamlılığını sağlamaktır.

Valorant’ın kapalı beta sürümü dün sona erdi. Oyun 2 Haziran tarihinde çıkacak ve oyundaki her şeyiniz sıfırlanacak. Artık oyunu tam sürümde oynayacaksınız. Valorant’ın sistem gereksinimlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Half-Life: Alyx Steam Workshop Desteği

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL