Valorant Hile Kodları – Valorant Hile Nasıl Yapılır?

Valorant Hile Kodları – Valorant Hile Nasıl Yapılır?

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Valorant oyununda hileler mevcut fakat bu hileler sadece özel oyunlarda kullanılabiliyor. Nasıl ki CS hile kodları var ise bu oyunda da böyle özellikler var. Bu yazımızda sizlere Valorant hile kodları – Valorant hile nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Hile Kodları – Valorant Hile Nasıl Yapılır?

Oyunda hile kodları yok fakat direk hileleri siz açabiliyorsunuz. Hile kodlarını aktif etmeniz için ilk önce oda kurmanız gerekiyor ve daha sonrasında ayarlardan hangi hileleri kullanacaksanız onu açmalısınız. Bu hileler arasında sınırsız yetenek, sınırsız bekleme süresi, sınırsız uçma, sınırsız para vb. şeyler bulunuyor ve genelde bunları antreman yaparken kullanıyorlar. Siz antreman yapmasanız da arkadaşlarınızla girerek bunları kullanabilirsiniz başka şeyler de deneyebilirsiniz. Aşağıda sizler için hileleri nasıl açacağınızı adım adım anlattık.

  • Özel oyun lobisinde Hileler kısmını Açık yapıyoruz
  • Oyuna giriyoruz ve Ayarlara geliyoruz
  • Ayarlar> Hileler kısmından hangi hileyi kullanmak istiyorsanız onları açıyorsunuz

Ve bu kadar, artık hileler aktif istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Çözümü

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL