Valorant Bu Oyunu Oynamak İçin Sistemini Yeniden Başlatman Lazım

Valorant Bu Oyunu Oynamak İçin Sistemini Yeniden Başlatman Lazım

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Son zamanlarda oyuncular oyunda sinir edici bir hata ile karşılaşıyorlar. Oyuncuların karşısına çıkan bu hata oyuna girmelerini engelliyor ve giriş yapamıyorlar. Karşılaşılan bu hatanın çözümü kesin olarak bilinmemektedir fakat alternatif yolları bulunuyor, bu yazımızda sizlere Valorant bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım hatası çözümü göstereceğiz.

Valorant Bu Oyunu Oynamak İçin Sistemini Yeniden Başlatman Lazım

Son zamanlarda çıkan bu hatanın çözümü bulunmuyor fakat genelde bu hata bilgisayarınızdan kaynaklanıyor, bilgisayar özellikleriniz Valorant sistem gereksinimleri karşılamadığı için alabilme şansınız yüksek. Windows 7 üzerinden oyunu oynayanların çoğu daha fazla hatalarla karşılaşabiliyor, eğer sistem gereksinimleriniz Windows 10 için yetiyorsa Windows 10 yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Aşağıda sizler için bu sorunu nasıl çözebileceğinizi madde madde anlattık içlerinden biri işe yarayacaktır.

  • Sil-yükle yapmak
  • Vanguard’ı kaldırıp tekrar yüklemek
  • Görev Yöneticisinde Hizmetler kısmında vgc’yi bulut başlatmak.
  • Valorant istemcisini onarmak
  • Windows sürümünüzü yükseltmek

Yukarıda verilen 4 adet maddede söylediğimiz şeyleri yaparsanız büyük ihtimal bir tanesinde sorununuz çözülecektir fakat halen sorun devam ederse Riot Games’e destek talebi açarak bildirebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant - Cypher Rehberi

Yorumlar

  • Beray

    Merhaba bana discord kodu gönderirmisiniz bir ay önce yaptığınız yazının altına yazmayorumda lütfen banada yolarmısınız ordakileri yaptım

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL