Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatası

Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatası

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyuncular Valorant’ta birçok hatayla karşılaşıyorlar, bunlardan bir tanesi de bağlantı hatası. Çoğu oyuncunun sıklıkla karşılaştığı bu hata can sıkıcı olabiliyor. Bu yazımızda sizlere Valorant bir bağlantı hatasıyla karşılaştı hatasının çözümünü göstereceğiz.

Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatası Çözümü

Valorant’ın son zamanlarda ortaya çıkan bu hatası çoğu oyuncunun canını sıkmış durumda ve henüz sorun resmi olarak çözülmüş değil. Bu yazımızda sizlere sorunun alternatif olarak birkaç çözümünü göstereceğiz. Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini sorun çözülene kadar deneyebilirsiniz fakat kesinlikle çözmeyebilir. Eğer aşağıda verdiğimiz yöntemler de işe yaramazsa Riot Games’e destek talebi açıp sorununuzu söyleyebilirsiniz.

Windows Güvenlik Duvarını Kapatın

Bilgisayarınızın sistem ayarlarından Windows Güvenlik Duvarını kapatın. Kapattıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girmeye çalışın eğer hala devam ediyorsa sorun aşağıda ki yöntemi deneyin.

Riot Vanguard’ı Kaldırın

Oyuna girerken hile tespiti yapması için Riot Games’in zorunlu olarak kurduğu Riot Vanguard‘ı kaldırıp tekrar yükleyin. Bilgisayarınızdan Program Ekle Kaldır bölümüne gelin ve “Riot Vanguard” seçeneğini kaldır deyin. Valorant’ı başlatın ve otomatik olarak kendisi tekrardan kurmaya başlayacaktır, kurulum bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girmeyi deneyin.

Eğer bu iki çözüm yöntemi de işe yaramadıysa söylediğimiz gibi Riot Games’e destek talebi açarak sorununuzu onlara iletebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Silahı Sol Ele Alma

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL