Valorant Ayarlar Sunucuya Kaydedilemedi Hatası Çözümü

Valorant Ayarlar Sunucuya Kaydedilemedi Hatası Çözümü

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Son zamanlarda oyuncular oyunda sinir edici bir hata ile karşılaşıyorlar. Oyunda karşılarına çıkan bu hata tam maç sırasında oyundan atabiliyor ve bu yüzden de oyuncuları maçta geride başlatıyor.  Valorant hata kodları son zamanlarda oldukça sinir bozucu olmaya başladı, bu yazımızda sizlere Valorant ayarlar sunucuya kaydedilemedi hatası çözümünü göstereceğiz.

Valorant Ayarlar Sunucuya Kaydedilemedi Hatası Çözümü

Karşınıza çıkan bu hata internet bağlantınızdan dolayı çıkıyor olabilir, biz size aşağıda bu hatayı çözmeniz için alternatif olarak yöntemler ekledik. Hepsini tek tek deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz. Eğer hepsini yapmanıza rağmen çözülmediyse Riot Games’e destek talebi açabilirsiniz.

İnternet Ayarlarınızı Kontrol Edin

İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin, modeminizi kapatın açın. Arka planda VPN veya tarzı program varsa kapatın ve girmeyi tekrar deneyin.

Vanguard’ı Kapatıp Deneyin

Riot Vanguard‘ı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar girmeyi deneyin

Valorant’ı Onarın

Oyunda oluşan hataları ve bozuk dosyaları bularak onarır ve tekrardan oyuna girmenizi sağlar

Oyunu Tekrar Kurun

Üstte söylediğimiz yöntemler işe yaramadıysa en son olarak oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant FPS ve Ping Gösterme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL