Özgür Bakalar (uzunmakarna) Kimdir?

 Özgür Bakalar (uzunmakarna) Kimdir?
Okunuyor Özgür Bakalar (uzunmakarna) Kimdir?

TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Özgür Balakar uzunmakarna kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, sevgilisi bu yazımızda sizlere onun hakkında bildiklerimizi paylaşacağız.

Özgür Balakar nam-ı diğer uzunmakarna, 10 Haziran 1998 yılında Kocaeli’nde doğmuştur, 22 yaşındadır ve şu an İstanbul‘da yaşıyor. 1.64 boyunda olan Özgür’ün kilosu 43 KG‘dır, burcu Yengeç’tir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Özgür’ün TikTok‘da 3.1 milyon takipçisi ve 132 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 307 bin abonesi, Instagram‘da 467 bin takipçisi bulunuyor.

@uzunmakarnaYalnızım, bunu ben istedim♬ orijinal ses – Emirhan Çakmak

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Bunada Göz At  Denis Sezgin Öztürk (denissZT) Kimdir?
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın