Ubisoft’un E3’de Açıkladığı Oyunlar

tarafından
4
Ubisoft’un E3’de Açıkladığı Oyunlar

E3 2019 geçtiğimiz pazartesi başladı ve açılış gününün en büyük etkinliği de Ubisoft’un yaptığı basın konferansı oldu.Ubisoft bildiğiniz üzere Assassin’s Creed , Far Cry, Ghost Recon, The Division ve Rainbow Six gibi dev isimleri içerisinde barındıran büyük bir firma.Bu bahsettiğimiz oyunlar için yenilikler açıklandı.Yeni bir Rainbow Six oyunu olacak Quarantine duyuruldu.Fakat Skull&Bones ve Beyond Good&Evil 2 fanlarını üzecek bir olay da yaşandı.Çünkü bu isimlere konferansta yer verilmedi. Ghost Recon Breakpoint oyunu da etkinlikte yer aldı ve çıkış tarihi olarak da bu yılın sonu işaret edildi.Ayrıca yeni bir UPlay özelliği olan UPlay+ servisi tanıtıldı.

bu bir oyun

Etkinlikte yaşanan en büyük sürprizlerden biri de Watch Dogs Legion oldu.Watch Dogs Legion’da oyun dünyasının yeni tanışacağı bir olay getirildi.Bu olay da oyunda kontrol ettiğiniz karakter ölünce gerçekten de ölmüş oluyor ve o karakteri bir daha kullanamıyoruz.Onun yerine dünya üzerinde farklı özelliklere sahip başka karakterlerden seçim yapmamız gerekiyor.

Watch Dogs Legion

Ubisoft konferansa Watch Dogs Legion’ın çıkışıyla devam etti.Oyun gerçekten de İngiltere’de geçiyor ve gerçek ölüm temasını kullanıyor. Oyunda kullandığınız bir karakter öldüğünde diğer karakterler içinden birini seçmeniz gerekiyor ve her bir karakterin diğerinden farklı özellikleri var.Yukarıdan fragmanını izleyerek oyuna yakından bakabilirsiniz.Watch Dogs Legion’ın gelecek sene çıkması bekleniyor.

Rainbow Six Quarantine

Rainbow Six Siege’in yeni bir devam oyunu açıklandı fakat bu oyun Siege yerine koyalacak bir oyun değil.Rainbow Six Quarantine 3’e 3 oynayacağınız bir PvE oyunu olacak.

Gods & Monsters

Gods & Monsters adında yeni bir oyun da konferansı sonunda tanıtıldı.Parlak ve renkli bu oyun da Assassin’s Creed Odyssey’in yapımcıları tarafından yapılıyor.Oyun Şubat 2020’de çıkacak.

Bunada Göz At  The Last Of Us 2 Hakkında 7 önemli madde

Ghost Recon Breakpoint

Yeni bir açık dünya oyunu olan Ghost Recon Breakpoint de etkinlikteydi ve oyunun ana karakterini canlandıran aktör Jon Bernthal da oyunun duyurusunu yapmak için Ubisoft sahnesindeydi.

Assasin’s Creed Odyssey

Zaten yeterince büyük değilmiş gibi Assasin’s Creed Odyssey ismi biraz daha büyüyor.Yeni gelen yaratıcı modu ile artık oyuncular kendi içeriklerini hazırlayıp paylaşabilecekler.Ayrıca Gezi modu da yeniden oyuna dahil oluyor yani oyunun dünyasını tehditler olmadan gezebileceksiniz.

Tom Clancy’s Elite Squad

Ubisoft Splinter Cell’in Sam Fisher’ını da olaya sokan mobil bir Tom Clancy’s Elite Squad oyununu duyurdu.

The Division 2

Edindiğimiz bilgilere göre Divison 2’ye yeni içerikler de geliyor. Oyuncuların bu yeni gelen içerikle ziyaret edecekleri yerler arasında Pentagon ve New York’da yer alıyor.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege markası da yeni içeriklerle genişliyor.Year 4: Phantom Sight paketinin gelmesiyle.

Uplay+

Ubisoft yeni gelecek abonelik servisini de duyurmuş durumda.Bu oyunculara yeni bir oyun kütüphanesine erişim sağlayacak ve kullanımı aylık 15$ olacak.