Twitch Türkiye İzlenme Rekoru Kırıldı !

Twitch Türkiye İzlenme Rekoru Kırıldı !

Yazar: Emre Sosyal Medya

Unlost Rekor Kırdı

Geçtiğimiz günlerde bir video paylaşan Unlost, 1 Milyon aboneye özel olarak 80.000 TL’lik bir çekiliş yapacağını duyurmuştu. Bu çekiliş gelmiş geçmiş en büyük çekiliş oldu. Çekiliş’in içinde RTX 2080 Tİ olması ve bu ekran kartının 12.630 TL olması insanları cazip etmişti. Çekilişi Twitch kanalında açıklayacağını duyuran Unlost, geçtiğimiz saatlerde yayın açtı ve yayında çekişi açıklayacağını duyurdu. Bunun üzerine Unlost Twitch Türkiye rekor izlenmeyi kırmış bulunmakta. Detaylar aşağıda.

Unlost Kimdir ?

Cantuğ Özsoy yani namı değer adıyla Unlost. 1990 yılında Eskişehir’de gözlerini dünyaya açmıştır. Daha 5 yaşındayken oyun sektörüne atılan Unlost’un asıl mesleği İnşaat Mühendisliğidir. Fakat yıllarca oyun sektörüne atılmasıyla birlikte çok başarılı bir şekilde Half-Life ve Dota 2 oynuyor. Mezun olduğu okul Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünü okumuştur. Okulundan 2014 yılında mezun olmuştur. İnternet kafede oyun oynarken arkadaşları onu izlerken zevk alması üzerine Twitch’de Half-Life yayınlarına başladı. Çok izlendiği gören Unlost büyük bir kitleye sahip oldu. İlk bilgisayarını 1998 sünnet olduğu gündeki altın ve paralardan almıştır. Half-Life’ı 8 yaşından itibaren oynadığı söyleyen Unlost, Half-Life Türkiye şampiyonudur. Türkiye ve Dünya çapında büyük başarılar elde eden Unlost hem yayıncılık hemde Youtuber’lık yapmaktadır.

Türkiye İzlenme Rekoru !

Evet daha önceden de belirttiğimiz gibi canlı yayında çekilişi açıklayacağını duyuran Unlost, geçtiğimiz saatlerde yayın açtı. Yayınına onu bilmeyen veya bilen herkes katıldı. Daha önceki rekor LYLO adlı yayıncıya sahipti ve 73.000 izlenerek rekoru kırmıştı. Rekor izlenmeyi Unlost kırdı. Unlost anlık olarak 140.000 izleniyor bu başarı için Unlost’u tebrik ederiz başarılarının devamını bekleriz.

Unlost’un Twitch kanalına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz

Unlost’un Youtube Kanalına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

Bunada Göz At  Enes Batur Aylık Youtube Kazancı Ne Kadar?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL