Turbobit Premium Hesaplar 2020

Turbobit Premium Hesaplar 2020

Yazar: Emre Genel

Dünyanın en popüler dosya yükleme servisi olan Turbobit‘te premium hesap olması sizin için daha iyi olabiliyor. Turbobit’ten premium hesap olmadan ücretsiz bir şekilde hem dosya yüklerken hem de dosya indirirken kendi internetiniz hızlı olsa bile belirli bir sınırda yüklersiniz ve indirirsiniz. Premium hesap olduğu zaman kendi internetinizin en üst seviyesine kadar kullanabilirsiniz hatta daha da aşabiliyor bu sayede Turbobit premium hesap kullanmak daha avantajlı oluyor. Bu yazımızda sizlere internette bulduğumuz Turbobit premium hesaplar 2020 listeleyeceğiz, gelin bütün hesaplara bakalım.

Turbobit Premium Hesaplar 2020

Aşağıda sizler için bulduğumuz bütün premium hesapları listeledik, aralarından seçip istediğinizi kullanabilirsiniz eğer çalışmazsa başkalarını deneyebilirsiniz. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz hesaplar her ay güncellenmektedir. Turbobit premium hesaplar Eylül 2020 hesapları aşağıdadır.  “:” işaretinden sonrakiler hesapların şifreleridir.

Verdiğimiz hesapları kullanarak indirmek istediğiniz dosyayı bilgisayarınıza dakikalar içinde indirebilirsiniz. Sadece dosya indirme için değil eğer dosya yüklemek isterseniz de premium hesap sayesinde kolayca ve hızlıca siteye yükleyebilirsiniz. Eğer premium hesap kullanmazsanız Turbobit sizin internetinizi kendi koyduğu sınırlandırmada kullandıracak ve normal internetinizden kat ve kat daha düşük bir hızda yükleme ve indirme yapacaksınız. Bu olaydan kurtulmak için vermiş olduğumuz premium hesapları kullanabilirsiniz bu sayede rahatlıkla indirme ve yükleme yapabilirsiniz.

Bunada Göz At  Pearl Abyss, Black Desert’ın İlk Global Etkinliği Olan Heidel Şöleni: EVDE ‘de Yeni İçerikleri Tanıttı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL