bu bir oyun basvuru

Torrent film nasıl indirilir?

Dünya da en çok kullanılan indirme programı torrent sayesinde bir çok filmi Türkiye’ye gelmeden indirebilir ve izleyebilirsiniz. Torrent sadece film değil aynı zamanda oyun, program ve yazılım gibi birçok dosyayı indirmemize olanak sağlayan bir programdır.  Arama motorlarına torrent film indir araması yaptığımız da karşımıza çıkan sitelerde her zaman istediğimiz içerik olmayabiliyor o yüzden Filmin ismi + Torrent şeklinde arama yapmamız o filmi direkt indirmemizi kolaylaştıracaktır. Örnekle; Forrest Gump Torrent indir şeklinde arama yapmalıyız. Peki torrent filmler nasıl indirilir bunu anlatalım.

Torrentten film indirmek

Torrent ile film indirmek için öncelikle bilgisayarınızda torrent uygulaması olmalıdır. Bu uygulamayı indirmek için yapmamız gereken tek şey https://www.gezginler.net/indir/utorrent.html URL’sini tarayıcınızına yapıştırmanız ve daha sonra uygulamayı indirip kullanmanız yeterli olacaktır. Torrent uygulamasını indirdikten sonra Torrent filmi bulmanız gereklidir bunun için Methbox sitesine gitmeniz ve ilgili filme tıklamanız daha sonrasında o dosyayı indirmeniz yeterli olacaktır.

Torrent film dosyasını indirdikten sonra aşağıda ki adımları izleyiniz.

  1. İlgili torrent film dosyasının üzerine tıklayınız.
  2. Torrent uygulamasında indirilecek film karşınıza çıkacaktır.
  3. Tamam tuşuna tıkladıktan sonra film indirilmeye başlayacaktır.

Eğer torrent indirme linki güncelse hızlı şekilde inecektir. Lakin eskiden yüklenmiş bir dosya ise yavaş indirecektir bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mutlaka Tracker güncellemesi yapmayı unutmayınız.

Bunada Göz At  Sanat ve Kültür Arşivi
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir