The Last Of Us 2 Hakkında 7 önemli madde

 The Last Of Us 2 Hakkında 7 önemli madde
Okunuyor The Last Of Us 2 Hakkında 7 önemli madde

Naughty Dog  tarafından yapılan ve çoğu kişinin sevgisini kazanan The Last Of Us , devam oyunu ile sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Oyunun oynanış videosu her açıdan bizi büyülesede , oyun 1. oyundan tamamen farklı olacak gibi gözüküyor işte The Last Of Us 2 hakkında bilmeniz gereken 7 önemli madde.

  1. Artık Yalnız Yolculuk Yok : İlk oyunda genellikle 2 kişi seyahat ediyorduk fakat devam oyununda artık bir topluluğun üyesiyiz bu da yalnız seyahatlerin yanında grup halinde de bazı görevlere gideceğimizi gösteriyor.
  2. Joel nerede ? : İlk oyunda seve seve yönlendirdiğimiz joel nerede ? galiba bu sorunun cevabını herkes merak ediyor ama geçen konuşmalarda zaten bize bunun cevabı veriliyor gibi jesse diye bilinen karakterimiz ellie ile konuşmasında ihtiyar diye  birinden bahsetmektedir , hatırlarsanız oyunun sonunda joel ellie yi çok iyi bildiği bir yere götürüyordu bir süre geçtikten sonra gittikleri yerdeki topluluğun başına geçmiş ve her zamanki gibi şu anda da bazı bölgelere gitmelerini yasaklayarak ellie yi korumaya çalışıyor olabilir bu da oyunda bir grup halinde görevlere çıkacağımız fikrinide desteklemekte.
  3. Ellie erkeklerden hoşlanmıyor : Evet okuduğunuz gibi Ellie  lezbiyen.
  4. Ok Atma Sistemi : İlk oyunu oynayanlar bilir nişan alırken oku atmadan önce nereye düşeceğini gösterirdi fakat yeni oyunda ateşli silahlar ile nasıl nişan alıyorsak yay ile de öyle nişan alıcağız tek farklı daire olmayacak.
  5. Ellie’nin takma adı : Ellie düşmanlar tarafından Kurt takma ismi ile anılmakta , hepimizin bildiği gibi kurt bir avcıdır bu da diğer toplulukların ellie den korktuklarını ifade etmekte belki de ellie ile oynarken onları kurt gibi avlayacağız.
  6. Yeni ok çeşitleri : Yeni ok çeşitleri ile neredeyse her oyunda karşılaşmaya başladık tabi The Last Of Us 2 ye eklenmeseydi olmazdı şu ana kadar bize gösterilen 2 tane ok çeşidi var 1. bildiğimiz ok 2. patlayan ok.
  7. Hastalıklılar Nerede : Oyunun fragmanında ve oynanış videosunda hiç bir tane hastalıklı görmedik ama ilk oyunun fragmanında bir sürü hastalıklı görmüştük gerek takırdayan gerekte koşucu fakat bu sefer hastalıklı yok , insanlar hastalıklıları temizleyerek güvenli yerler oluşturmuş ve kendi aralarında savaşmaya başlamış gibi gözükmekte.
Bunada Göz At  İndirimlerde 20 TL ile Alınabilecek En İyi Oyunlar

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın