The Batman Genel Detaylar

 The Batman Genel Detaylar
Okunuyor The Batman Genel Detaylar

The Batman, Matt Reeves‘ın yönettiği ve senaryosunu Mattson Tomlins ile birlikte yazdığı, 25 Haziran 2021‘de vizyona girmesi planlanan, DC Comics‘in kurgusal karakteri Batman’den uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Başrollerini Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell ve Jeffrey Wright‘ın paylaştığı DC Sinematik Evreni onuncu filmidir.

İlk olarak filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, filmin büyük bir kısmının
Bruce Wayne’in nasıl batman olduğu kısmı ile geçeceğini düşünüyorum, klasik hikaye küçük yaşta ailesi gözlerinin önünde öldürülen Bruce Wayne’in travma geçirerek hayatını tümüyle değiştirecek olan ve yeni bir kişilik olarak benimseyeceği Batman.

Filmde gözükecek kötü adamlarımızın arasında The Penguin, Riddler (bilmececi), Carmine Falcone olarak şu anlık söylemek mümkün filmin oyuncu kadrosunun bir kısmı hala gizli tutulmakta.

Batman rolünde Robert Pattinson’u göreceğiz. Bu haber ilk duyulduğunda birçok DC Comics ve Batman hayranı hayal kırıklığına uğramış, isyan ve itiraz etmişlerdir. Çünkü ekranlarda gördüğümüz Batman rölündeki oyunculara alışan hayranlar Warner Bros’tan Ben Affleck için devam ışığı bekler iken hiç akıllarına bile gelmeyecek birini bu rolde  görmek – ki buna bende dahil, hayal kırıklığına uğrattı maalesef. Çünkü birçoğumuzun aklında Robert Pattinson alacakaranlıktaki vampir çocuktan daha ileriye gidemiyordu.
( bu durum Daniel raddiclef içinde geçerli abi adam hangi rolde okursa olsun Harry Potter ‘dır bizim için). Fakat bu açıklamadan sonra Robert Pattinson’ un diğer rol aldığı yapımları izlemeye karar verdim, ve oyunculuk performansına hayran kaldım, siz sevgili okuyucularım, bana güvenin Robert Pattinson bu rölü hakkıyla canlandıracak.

Film için şuan belirlenen veya açıklanan bir bütçe bilgisi henüz yok, fakat filmin yönetmeni ve aynı zamanda yardımcı yapımcısı olan Matt Reeves’in diğer yapımlarını izlediyseniz bu film için düşük bir bütçe beklemeyin.(Minimum 150 milyon kendi fikrime göre ).

Bunada Göz At  2019'un En Popüler Türk Komedi Filmleri

Son olarak, film uyarlama bir senaryoya sahip olacak fakat herhangi bir çizgi romanı veya serisini temsil etmeyecek. Joker filminde olduğu gibi bağımsız bir batman göreceğiz.

Tam beklentimle ve umudumla arkadaşlar umarım bizi bir kez daha hayal kırıklığına uğratmazlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın