Team wtcN Valorant Turnuvasında Büyük Finalinde!

Team wtcN Valorant Turnuvasında Büyük Finalinde!

Yazar: Emre e-Spor Valorant

Twitch Rivals‘ın 200.000$ ödüllü Valorant turnuvasında temsilcimiz Team wtcN takımı adını finale yazdırmayı başardı. 200.000$ Ödül havuzu bulunan turnuvada Team wtcN, oynadığı çeyrek final ve yarı final maçlarından namağlup çıkarak finale gelmeyi başardılar. 7 Haziran Pazar saat 17:00’da Best of 3 şeklinde oynanacak olan final maçını sabırsızlıkla bekliyoruz. Twitter’dan çok büyük bir destek var. #feritinmacivar

Team wtcN Takımında Kimler Var?

En başta tanıdığım Ferit “wtcN” Karakaya geliyor sonrasında CS:GO ‘dan bildiğimiz Kerimhan “kero” Duman ve Semih “legoo” Selvi, LOL’den tanıdığımız Burak “Rogu” Eryol, son olarak da Mehmet Yağız “cNed” İpek takımda yer alıyor.

Gelin biraz paylaşılan Tweet’lere bakalım.

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Ban Kaldırma - Hwid Ban Kaldırma

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL