Sude Bulut Kimdir?

 Sude Bulut Kimdir?
Okunuyor Sude Bulut Kimdir?

TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Sude Bulut kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, sevgilisi bu yazımızda sizlere onun hakkında bildiklerimizi paylaşacağız.

Sude Bulut, 2003 yılında İstanbul’da doğmuştur, 17 yaşındadır ve şu an İstanbul‘da yaşıyor. 1.64 boyunda olan Sude’nin kilosu 50 KG‘dır, burcu Yengeç’tir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Sude’nin TikTok‘da 803 bin takipçisi ve 60 milyondan fazla beğenisi, YouTube kullanmıyor, Instagram‘da 261 bin takipçisi bulunuyor.

@suddebulut♬ Öpüm Nefesinden – Şöhret Memmedov

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Bunada Göz At  Aysu Kaya (RAQUEL) Kimdir?
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın