Şubat 2021 Ücretsiz Steam Oyunları

Şubat 2021 Ücretsiz Steam Oyunları

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·13:13 Şubat 9, 2021

Herkes güzel bir oyunu ücretsiz oynamak ister. Ne yazık ki herkesin bir oyun için ödeyecek çok fazla parası olmayabilir. Birkaç oyun için ücret ödeyebilirsiniz ancak onlarca oyunu oynayabilmenin en kesin yolu, ücretsiz oyun indirmekten geçer. Ocak ayı Steam ve Epic Games için olağan şekilde geçti ancak şubat ayı ile birlikte beklenenler gelmeye başladı. Bu yazımızda Şubat ayı Steam ve Epic Games ücretsiz oyunlar hangileri sizin için araştırdık. İlk önce şubar 2021 Steam ücretsiz oyunları ele alacağız:

Challenge Speedball

Paintball varyasyonu olan speedball oyun temellerinde oluşturulan Challenge Speedball, arkadaşlarınızla veya internette diğer rakiplere karşı oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun temposu çok hızlı ve 1 kişiden 5 kişiye kadar takımlar halinede oynanabiliyor. Amaç, rakip takım oyuncularını işaretlemek ve oyundan elemek. Sayı üstünlüğü kimde olursa, oyun galibi o olur. Oyunu indirmek için Steam luncherı açın ve bağlantıya tıklayın. İzin ver seçeneğine tıkladıktan sonra indirme başlayacaktır.

Panzer Ball

Yarış tabanlı kökeni refleks ve hıza dayanan hareketli bir oyundur. Oyunu ister tek kişi, ister çok oyunculu oynayabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı bir oyun deneyimi sunan oyunu arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Ücretsiz Steam oyunları rasıda yer alan Panzer Ball’ı indirmek için bu bağlantıyı tıklayın ve “Evet” seçeneğini işaretleyerek bilgisayarınıza kurun.

NiGHTS Into Dreams

Elliot ve Claris'in Wizeman the Wicked'den Nightopia'yı kurtarmasına yardım etmek için Ideya (renkli küreler) toplayın, puanları toplayın ve patronlarla savaşın.

Geliştirilmiş grafikler, başarılar, skor tabloları ve Christmas NiGHTS'den oynanabilir içerikle bu sevilen oyun geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Ekim 2020 ayında ücretsiz olan oyunun promosyonu hala devam ediyor. Dolayısıyla 2021 şubat indirimli Steam oyunları makalemizde yer verdik.

Wide Cross

Wide Cross, 5’e 5 takımlar halinde onanan, mücadeleye dayalı hızlı tempolu bir oyundur. Oyunda rakiplerinize üstünlük kurabileceğiniz sınırsız strateji seçeneğiniz mevcut. Oyunu ücretsiz indirmek için Steam’i açın, mevcut hesabınıza giriş yapın.

Fishing Sim World: Lake Nelson DLC

Ne yazık ki bu oyunun Türkçe desteği yok ancak oyun kesinlikle keskin grafiklere sahip, bolca güzel vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir yapıya sahip. Steam’in dünya çapında sükse yaratan harika oyunlarından biri olan bu oyunda, dünyanın en iyi olta balıkçılarından olan 100 oyuncu (gerçek isimli) yarışıyor. Ne kadar başarılı olursanız o kadar fazla sponsorluğun kilidini açıyor, dolayısıyla daha iyi ekipmanlara sahip oluyor ve daha çok balık yakalama şansını elde ediyorsunuz. Bu açıdan bakıldığında bile harika bir oyun deneyimi sunduğunu söylemek mümkün. Üstelik oyunun birkaç farklı modu da var.

Lake Nelson, Teksas'ın kalbinde yer alan pitoresk bir balıkçılık mekanıdır ve yakalanabilecek balıkların boyutuna karşı mekanın büyüklüğü ile benzersizdir. Aslında, yaklaşık 10 dönüm büyüklüğünde, tekne kullanmaya gerek yoktur ve balık tutmak sadece kıyıdan yapılır. Oyun 15 Mart 2021 tarihinden önce ücretsiz olacak. Bu yüzden eğer bilgisayarınızda Steam Luncher yoksa kurulum için tam zamanı diyebiliriz. Bu linke tıklayın ve açılan sayfadan oyunu bilgisayarınıza kurarak ücretsiz olarak edinin.

Plague Inc.: The Cure

Dünyayı kurtarabilir misin? Kontrolü elinize alın ve ölümcül bir küresel pandemiyi gerekli herhangi bir şekilde durdurun. Plague Inc.'in şimdiye kadarki en büyük genişlemesinde test kapasitesini artırmak, yüz maskelerini zorunlu hale getirmek , ülkeleri kilitlemek veya deneysel tedavileri araştırmak için kaynak ayırın.

DSÖ, CEPI ve GOARN dahil olmak üzere dünyanın her yerinden dünya sağlık uzmanlarının yardımıyla oluşturulan Plague Inc: The Cure, küresel bir hastalık yanıtının ilgi çekici ve zamanında simülasyonudur. Şubat 2021 ücretsiz Steam oyunları arasındaki oyunu bilgisayarınıza hemen şimdi indirebilirsiniz.

The Hunter Classic

Steam’in klasikleri haline gelmiş bu oyundan kısaca bahsetmekte fayda var. Eğer bolca vaktiniz var ve gerçekçi bir oyun oynamak isterseniz, sonu olmayan çayırlarda gezmek ve keskin nişancı tüfekleriyle ava çıkabilirsiniz. Oyunun grafikleri hakkında çok başarılı demek yanlış olur ancak kesinlikle eğlenceli sayılabilir. En güzel yanı ise ücretsiz olması.

Şubat 2021 Ücretsiz Epic Games Oyunları

Şubat 2021 ücretsiz Epic Games oyunları oynamak için linke tıklayın /subat-2021-ucretsiz-epic-games-oyunlari/

Yorum yaz