Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 5 Oyun

 Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 5 Oyun
Okunuyor Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 5 Oyun

Bildiğiniz gibi Steam yılın bazı zamanlarında indirimler düzenliyor.

Bunlardan biri de Steam Sonbahar İndirimleri. Bu tarz indirimlerde çoğu oyunun fiyatları büyük bir oranda düşüyor ve bu dönemde oyun almak çok daha karlı oluyor. 28 Kasım’da 21:00’da sona erecek bu indirimde kaçırılmaması gereken oyunlardan bazılarını derledik.

  • Rocket League

Birçok Youtuber ve Twitch yayıncısının da oynadığı Rocket League rekabetçi yapısı ve değişik tarzıyla oynayanların dikkatini çekiyor. Normal fiyatı 31.50 TL olan bu oyuna 15.50TL’ye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Left 4 Dead Bundle (Left 4 Dead + Left 4 Dead 2)

İçinde bir sürü oyun modu bulunan bu 2 oyunda zombilere karşı karşı hayatta kalma oyunudur. Left 4 Dead ile serinin devamı olan Left 4 Dead 2’ye bu Bundle paketi ile ucuz bir fiyata buradan sahip olabilirsiniz.

  • Counter Strike Complete

Eğer CS: GO’nuz yoksa şuan almak için tam fırsat hem de diğer Counter Strike oyunlarıyla birlikte. Bu arada bu paketin fiyatı sadece CS:GO‘nun fiyatından 20 kuruş daha ucuz. Az bir fark olsa da 3 oyuna birden daha ucuz fiyata sahip olmuş olursunuz. Buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ryse: Son Of Rome

Çoğu kişi tarafından dünyanın en iyi grafiklerine sahip oyunu olarak görülen Ryse: Son of Rome bu indirimlerde 35TL’den, 7.50Tl’ye düşmüş. Güzel bir bilgisayarınız varsa bu oyunu kaçırmayın derim. Buradan oyuna ulaşabilirsiniz.

  • Rust

Arkadaşlarınızla sunucularda da oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunudur. Arkadaşlarınızla takım olup düşmanlara saldırabileceğiniz ya da hayvanları öldürebileceğiniz ve daha birçok şey yapabildiğiniz bir hayatta kalma oyunu olan Rust’a buradan ulaşabilirsiniz.

rust

Bunada Göz At  Total War: Shogun 2 Yarından İtibaren Bir Süreliğine Ücretsiz Bir Şekilde Oynanabilecek !
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın