Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

 Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!
Okunuyor Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam Database, bu yıl Steam’de gerçekleşecek olan 3 büyük indirimlerin tarihlerini ortaya çıkardı. Cadılar Bayramı İndirimi, Sonbahar İndirimi ve Kış İndirimi olmak üzere 3 büyük indirim gelecek.

Yıllardır oyuncuların göz bebeği olan Steam her sene olduğu gibi bu sene de indirimlerine devam ediyor. Yaptıkları büyük indirim sonucunda her seferinde ilk 1 saat sunucularında çökme yaşıyorlar yani ne kadar büyük olduklarını siz anlayın artık. Gelen büyük indirimlerle birlikte neredeyse bütün oyunlarda indirimler oluyor ve bu indirimler %50’den daha büyük indirim oluyor. Tek indirime girmeyen oyun olan PUBG bakalım bu sene indirime girecek mi? Her sene indirime giren CS:GO yeni fiyat artışıyla acaba kaç TL olacak? Hepsini bir sonraki indirimlerde öğreneceğiz.
steam kış indirimleri

Steam indirim tarihlerini hiç söylemesede Steam Database indirim tarihlerini ortaya çıkardı.

  • Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim – 1 Kasım
  • Sonbahar İndirimleri: 26 Kasım – 3 Aralık
  • Kış İndirimleri: 19 Aralık – 2 Ocak

Bu sene yapılacak olan indirimler neredeyse geçen seneki indirim tarihleriyle aynılar. Aynı tarihler üzerinde web sitemizde bedava steam kodu dağıtacağız. İndirim süresi boyunca her gün onlarca bedava steam kodlarını sizler için paylaşacağız sadece sitemizi takipte kalın.

Bunada Göz At  Oyuncular için en iyi fiyat/performans ekran kartları!
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın