bu bir oyun basvuru

Spider-Man Oyunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

spider man çıkış tarihi

Uzun süredir beklenen oyunun çıkış tarihi belli oldu.

PS4 için bayadır beklenen oyun olan Spider-Man‘in sonunda çıkış tarihinin açıklaması yapıldı. Deluxe ve Koleksiyoner olmak üzere 2 farkı sürümle gelecek olan oyun 7 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Gelin oyunda ekstra gelecek şeylere bakalım :

Mary Jane karakteri oynanabilecek!

Marvel dünyasının efsane karakteri Spider-Man hayranlarını sevince boğan bu gelişme ile alakalı Game Informer sitesi bazı önemli detayları da açıkladı. Buna göre Spider-Man filmlerinin ikonik karakteri Mary Jane Watson da oyuncular tarafından yönlendirilebilecek.

Açık dünyada geçmesi planlanan oyunun haritası, Insomniac’ın bir önceki yapımı Sunset Overdrive‘dan çok daha büyük olacak. Hatırlanacağı üzere Sunset Overdrive 2014 yılında Xbox One platformuna özel çıkmış ve bir türlü hak ettiği ilgiyi görememişti.

Fotoğraf moduyla geliyor

Günümüzde piyasaya çıkan çoğu yeni oyun bir de “fotoğraf modu” özelliğini bünyesinde barındırıyor. Spider-Man’de de yer alması planlanan bu mod sayesinde NPC karakterlerle selfie çekinebilir, onlarla “Çak” hareketi yapabilir veya çeşitli komşuluk ilişkileri geliştirebilirsiniz.

Hem PS4, hem de PS4 Pro için oyunun performansı 30 FPS’de sabitlenecek. Bu da güçlü konsola sahip oyuncuları mutsuz edebilecek bir gelişme.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz.

Bunada Göz At  4K 240 fps Destekli PlayStation 5 Geliyor!
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir