Söylenti: Far Cry 6 Daha Egzotik Bir Yerde Geçecek

Söylenti: Far Cry 6 Daha Egzotik Bir Yerde Geçecek

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde şirketin 2020 yılı ile 2021 yılı arasında beş adet triple-A oyunu yayınlamayı planladığını söyledi. Ayrıca 2020 4. çeyrek için kazanç raporunu da açıkladı. Bu oyunlardan birisi Far Cry 6 olacak.

Yaklaşan bu oyunların Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six Quarantine, Watch Dogs: Legion ve Gods & Monsters olduğu zaten biliniyor. Beşinci oyunun kimliği bir sırdı.

Game Reactor‘a göre Ubisoft, Far Cry altı ile Amerika Birleşik Devletleri kıyılarından uzaklaşmayı planlıyor:

“Nisan ayından önce duyurulması planlanan son Ubisoft oyunu COVID-19 nedeniyle ertelenmişti. Bu oyun belli oldu Far Cry 6 olacak. Size tüm bilgileri vererek Ubisoft’un planlarını mahvetmek istemiyorum. Ancak Far Cry 5’in Kuzey Amerika ayarını pek sevmediğinizi biliyorum. Bu oyunu daha ilginç bulacağını kesin olarak söyleyebilirim. 12 Temmuz’da Ubisoft Forward’da gösterilecek.”

Raporda, 12 Temmuz‘daki resmi Ubisoft Forward etkinliğinde daha fazla şey öğreneceğimizi gösteriyor. Her ne kadar bunun sadece sızıntı olduğunu ve seriye gelecek güncellemede kesin bir bilgi bulunmadığını ancak bunun da bir anlamının olduğunu unutmayın.

Far Cry 2018‘de Far Cry 5 olarak bundan bir yıl sonra ise Far Cry: New Dawn olarak piyasaya sürülmüştü. Far Cry’ın geçmişinde birkaç egzotik yer de bulunuyor. Bu yüzden de bu sızıntı mantıklı gelmiyor değil. Zamanla göreceğiz.

Kaynak: https://www.pocket-lint.com/games/news/ubisoft/152477-far-cry-6-rumoured-to-be-set-in-a-more-exotic-location

Bunada Göz At  Guild Wars 2 Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL