Snapchat kullanıcı adı değiştirme

Snapchat kullanıcı adı değiştirme

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·04:00 Şubat 20, 2021

Snapchat, bir zamanların en popüler uygulamalarından biri olmasına rağmen günümüzde kullanıcı sayısı oldukça azalmış durumda. Ancak yine de dünya üzerinde hatırı sayılır sayıda kullanıcı sayısı bulunuyor. Snapchat kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri de Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemi nasıl yapılır sorusudur. Aslında oldukça zor bir işlem olsa da Snapchat üzerinde ad değiştirmek mümkün. Ancak kullanıcı adı değiştirme işlemi hiçbir şekilde yapılamıyor. Uygulamaya kayıt olurken kullandığınız kullanıcı adını ne yazık ki kullanmak zorundasınız. Peki Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Hilesi

İnternet üzerinde Snapchat kullanıcı adı değiştirme hilesi adı altında birçok program bulunmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği üzere snapchat kullanıcı adı değiştirme işleminin herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Snapchat uygulamasında ancak belirlediğiniz isminizi değiştirebilirsiniz. Snapchat kullanıcı adı değiştirme hilesi adı altında sunulan programlar, cihazınıza virüs bulaştırabilir ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini tehlikeye atabilir. Bu nedenle indirilmesi tavsiye edilmemektedir.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Android ve İphone

Snapchat kullanıcı adı değiştirme Android ve Snapchat kullanıcı adı değiştirme iPhone işlemini gerçekleştirmek için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekmektedir:

  • Snapchat üzerinde eğer kullanıcı adınızda değişiklik yapmak istiyorsanız öncelikle hesabınızı silmeniz gerekmektedir.
  • Snapchat hesap silme linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account
  • Yukarıda yer alan linke tıkladıktan sonra kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi girdikten sonra snapchat hesap silme işleminiz tamamlanacaktır. Hesabınızı sildikten sonra Snapchat üzerinden yeni bir hesap açarak dilediğiniz kullanıcı adını seçebilirsiniz. Bu sayede snapchat kullanıcı adı değiştirme Android ve Snapchat kullanıcı adı değiştirme iphone işleminiz dolaylı yoldan da olsa gerçekleşir.

Yorum yaz