Sevil Görkem Keskin (sLethe) Kimdir?

Sevil Görkem Keskin (sLethe) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Twitch’in meleklerinden biri olan Sevil Görkem Keskin namıdiğer sLethe kimdir? Bu yazımızda yakından tanıyacağız.

İsim-Soyisim, Nerelisiniz, Doğum Tarihiniz ve Eğitim Durumunuz hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar, ben Sevil Görkem Keskin. 6 Haziran 1993 yılında Samsun’da doğdum ve burada büyüdüm. Samsun OMÜ’de Türkçe öğretmenliği bölümündeyim.

Twitch’e nasıl başladınız, sizi buraya çeken neydi?

2012 yılından beri Twitch platformunda birçok kişiyi takip ediyordum. Alt yapı ve bilgisayar yetersizliğinden bir türlü fırsatım olmamıştı. Eski sevgilimin yayın yapmama izin vermeyişi beni engellemeye yetmişti. Nitekim ayrılıktan sonra artık ben de Twitchte yayın yapmaya başladım. Hem burada insanlarla sohbet etmek kafamı dağıtıyor hem de bir sürü yeni güzel insan tanımak ve onlarla vakit geçirmek hoşuma gidiyor.

Twitch dışında bir mesleğiniz var mı?

Meslek haline gelen öğrenciliğimi diyorsanız evet. Çünkü okula 3 sene ara verdikten sonra şu anda stabil bir şekilde okuluma devam ediyorum. Siz siz olun okumaktan vazgeçmeyin! :D

Twitch’de ilerlerseniz onu meslek olarak görür müsünüz yoksa sizin için hep eğlence mi?

slethe

Twitch benim için bir televizyon gibi açıkçası. Televizyonları kimse sevmez ama eskiden eğlenceliydi. Benim için de burası eğlenceli ve eğer ilerlersem -ki umarım daha iyi yerlere gelirim- elbette meslek olarak görürüm. Buraya da bir emek ve vakit harcıyorsun.

Örnek aldığınız birileri var mı?

Takip ettiğim yayıncılar genelde yabancı. İdol olarak demesek de severek eğlendiğim Kanadalı yayıncı xQc vardı. Lirik, Pqueen gibi yayıncıları da ara ara takip ediyorum. Birçok yayıncıyı izlerim fakat favorim diyebileceğim çok az kişi vardır.

Son olarak da ilerideki hedefleriniz nedir?

Herkes gibi ben de partner olmak istiyorum ve bunun için çabalıyorum. bunun haricinde Twitchte ilerleyebileceğiniz nokta sınırlı olduğu için küçük, sevimli bir o kadar da sıcak bir kitle ile eğlenceli yayınlarıma devam etmek istiyorum.

Bunada Göz At  Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir?

Sevil Görkem Keskin (sLethe) Twitch

Sevil Görkem Keskin (sLethe) Instagram

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL