bu bir oyun

Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi Belli Oldu!

shadow of the tomb raider

Tomb Raider yeni serinin çıkış tarihi belli oldu.

Tomb Raider tekrardan yeni bir seri ile karşımıza geliyor.

Yarın, Square Enix, Tomb Raider web sitesinde bir tutulma görüntüsü olduğuna dair bir teaser olduğuna inanılırsa, Tomb Raider Shadow’unu bir şekilde resmen açıklayacak (muhtemelen E3 için kaydedilmiş bir oyun sineması). Oyun, “bir tür Tomb Raider üçlemesi” nin sonuçlanacağı anlamına gelen “Lara’nın kökeni öyküsünün iklimsel finali” olarak tanımlanmıştır, ancak bu durumun, Lara Croft’un gerçek anlamda keşfedildiği yerdeki yepyeni bir bölümün başlangıcını işaretleyeceği şekilde ses çıkarmasını sağlamaktadır.

Kotaku, Square Enix’in basının üyelerini Eidos Montreal’de (son iki Deus Ex oyununun geliştiricileri) oyunu görmeye davet ettiğini bildiriyor. Bu nedenle, ekranın bazı ekran görüntüleri ve el ile izlenebilecek izlenimleri edinebiliyoruz. Crystal Dynamics, genellikle Tomb Raider oyunlarına yöneliyor, ancak şu anda Marvel’in Avengers özelliğine dayanan başlıksız oyunla bağlanıyor. Bu yıl E3’te daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihi 14 Eylül 2018 olarak gözüküyor çıkacağı platformlar ise Xbox one, PC, PS4 olacak. Oyunun bugün yayınlanan kısa fragmanına bakalım :

Bunada Göz At  E3 2019'da Tanıtılmasını Beklediğimiz 10 Oyun
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

2 Yorum

  1. Hasan

    15 Mart 2018 at 21:12

    Selamlar,

    Reklam için iletişim panelinden size mesaj göndermek istemiştim ama başarısız oldu. Reklam alımı yapıyorsanız yorumdaki mailden ulaşırsanız çok memnun olurum. İyi çalışmalar.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir