Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi Belli Oldu!

 Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Okunuyor Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Tomb Raider yeni serinin çıkış tarihi belli oldu.

Tomb Raider tekrardan yeni bir seri ile karşımıza geliyor.

Yarın, Square Enix, Tomb Raider web sitesinde bir tutulma görüntüsü olduğuna dair bir teaser olduğuna inanılırsa, Tomb Raider Shadow’unu bir şekilde resmen açıklayacak (muhtemelen E3 için kaydedilmiş bir oyun sineması). Oyun, “bir tür Tomb Raider üçlemesi” nin sonuçlanacağı anlamına gelen “Lara’nın kökeni öyküsünün iklimsel finali” olarak tanımlanmıştır, ancak bu durumun, Lara Croft’un gerçek anlamda keşfedildiği yerdeki yepyeni bir bölümün başlangıcını işaretleyeceği şekilde ses çıkarmasını sağlamaktadır.

Kotaku, Square Enix’in basının üyelerini Eidos Montreal’de (son iki Deus Ex oyununun geliştiricileri) oyunu görmeye davet ettiğini bildiriyor. Bu nedenle, ekranın bazı ekran görüntüleri ve el ile izlenebilecek izlenimleri edinebiliyoruz. Crystal Dynamics, genellikle Tomb Raider oyunlarına yöneliyor, ancak şu anda Marvel’in Avengers özelliğine dayanan başlıksız oyunla bağlanıyor. Bu yıl E3’te daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihi 14 Eylül 2018 olarak gözüküyor çıkacağı platformlar ise Xbox one, PC, PS4 olacak. Oyunun bugün yayınlanan kısa fragmanına bakalım :

Bunada Göz At  State of Decay 2’nin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın