Selinay Saf Kimdir?

Selinay Saf Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Selinay Saf kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, sevgilisi bu yazımızda sizlere onun hakkında bildiklerimizi paylaşacağız.

Selinay Saf, 2004 yılında Istanbul’da doğmuştur, 16 yaşındadır ve şu an İstanbul‘da yaşıyor. 1.64 boyunda olan Selinay’nın kilosu 48 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve mizah videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Selinay’ın TikTok‘da 176 bin takipçisi ve 6 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 27 bin abonesi var aktif olarak kullanmıyor, Instagram‘da 104 bin takipçisi bulunuyor.

@selinaysaf♬ original sound – ✰ 𝘼 𝙍 𝙄 ✰

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Bunada Göz At  Derin Arslan (DerinArslan) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL