Şekilli nick yazma

Şekilli nick yazma

Yazar: Emre Teknoloji

Şekilli nickler artık eskiye oranla çok daha fazla kullanılıyor. Eğer siz de şekilli nick yazmak istiyorsanız sitemizde bulunan şekilli nick yazma aracı ile 53 farklı şekilde şekilli nick yazma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şekilli nickler, normal yazıyla oluşturulmuş nicklere oranla çok daha havalı gözükmektedir ve kullanılan platformda daha fazla etkileşim almaktadır. Sitemizde bulunan şekilli nick yazma aracı ile istediğiniz yazıyı, türkçe karakterler de dahil olmak üzere şekilli nicklere dönüştürebilir ve 53 farklı seçenek arasından en beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

Şekilli nick yazma ve şekilli yazı yazma işlemi sırasında tüm harfleri tek tek yazıp nasıl göründüklerine bakmak oldukça zorlayıcı olabilir. Bu nedenle tüm harfleri görmek için “pijamalı hasta yağız şoföre çabucak güvendi.” Cümlesini sitemizde bulunan şekilli nick yazma aracına yazarak dönüştürebilirsiniz. Bu cümle, Türk alfabesinde yer alan tüm harfleri içeren bir pangramdır. Siz de bu cümleyi şekilli nicke dönüştürerek hangi harfin nasıl göründüğünü önizleyebilir ve beğendiğiniz tarzda şekilli nickinizi oluşturabilirsiniz.

Şekilli nick yazma aracı

Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Şekilli nick yazmaya karar verdiyseniz şekilli nick nasıl yazılır sorusunun cevabını sizler için detaylı bir şekilde ele aldık. Şekilli nick yazma işlemi sırasında bilindiği üzere telefonunuzun veya bilgisayarınızın klavyesini kullanmaktasınız. Her ne kadar klavye üzerinde yer alan tuşlar ne kadar az bile gözükse de aslında bu cihazlar binlerce karakteri ve yazı biçimini tanımlayacak kapasiteye sahiptir. Ancak bu durum her zaman böyle değildi. Çok uzak değil, yaklaşık 20 yıl öncesinde şimdi harikalar yaratan bu cihazlar sadece 128 karakteri desteklemekteydi. Günümüzde ise Unicode isimli yazılım sayesinde bu teknolojik aletler binlerce karakteri algılayabilmekte ve desteklemektedir. Üstelik Unicode isimli yazılım her geçen gün standartlarını geliştirmekte ve çok daha fazla yazı stilini portföyüne eklemektedir. Sitemizde yer alan şekilli nick yazma aracı, Unicode isimli yazılımı kullanarak sizin için 53 farklı şekilde şekilli nick yazabilirsiniz. Üstelik olşturduğunuz şekilli nickler çok kullanılan Whatsapp, İnstagram, Pubg ya da diğer online oyunlar gibi tüm platformlara birebir uyumludur.

Pubg Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

PUBG mobile isimli oyun dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biridir ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. PUBG mobile isimli oyunun kullanıcıları en çok şekilli nick kullanan kitlelerdendir. Bu oyunu oynayan kişiler sıklıkla internette PUBG şekilli nick yazma nasıl yapılır diye aratmaktadır. PUBG mobile isimli oyunda ne yazık ki manuel olarak şekilli nick yazmanın herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Siz de PUBG mobile şekilli nick yazma için sitemizde yer alan şekilli nick yazma aracını kullanabilir ve 53 farklı seçenek arasından beğendiğiniz nicki tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bunada Göz At  PUBG Şekilli Nickler
Bunada Göz At  PUBG Şekilli Semboller
Bunada Göz At  PUBG Klan isimleri: Şekilli ve havalı isimler

Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Instagram şekilli nick yazma işlemini kullanıcılar genellikle profillerinde yer alan biyografilerinde kullanmak için oluştururlar. Instagram şekilli nick, yine Unicode isimli yazılımı kullanarak oluşturulmaktadır. 2021 yılına gelindiğinde araştırmalara göre bu uygulama için yazılan şekilli nicklerde en çok ters yazı şekilleri veya yuvarlak ve kare yazı fontları kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan şekilli yazı yazma aracı ile tam tamına 53 farklı şekilli yazıyı siz de oluşturabilir ve içinden en beğendiğinizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Instagram uygulaması bazı dönemlerde şekilli yazı yazma aracı ile oluşturulan bazı fontları yasaklayabilmektedir. Bu nedenle istediğiniz şekilli nicki kullanmadan önce uygulama üzerinde görünür olup olmadığını test etmeniz gerekmektedir.

Twitter Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Twitter şekilli nick yazma işlemini de kullanıcılar en çok tweet atarken ya da biyografilerini düzenlerken kullanmaktadır. Twitter şekilli nick yazmayı tercih eden uygulama kullanıcıları en çok ters yazı fontları, üstü çizgili yazı fontları ve kare şekilli  yazı fontlarını tercih etmektedir. Sitemizde yer alan şekilli nick yazma aracı, Unicode isimli yazılımı kullanarak farklı şekillerde nickleri sizlere sunmaktadır. Siz de şekilli nick yazma aracı ile 53 farklı şekilli nick arasından hoşunuza gideni seçebilir ve en beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Ancak Twitter zaman zaman uygulama içerisinde bazı yazı fontlarını yasaklayabilmektedir. Bu nedenle nickinizi kullanmadan önce uygulama üzerinde görünür olup olmadığını kontrol edin.

Whatsapp Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Whatsapp şekilli nick yazma diğer işlemlere göre çok daha basittir. Çünkü bazı whatsapp şekilli nicklerini herhangi bir çeviri aracı kullanmadan uygulama üzerinde de yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Whatsapp uygulamasına girmeniz ve yazı yazma bölümünü açmanız gerekmektedir. Daha sonra şu adımları uygulayarak Whatsapp şekilli yazı yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

  • Whatsapp’ta kalın (bold) yazı yazmak isterseniz yazdığınız yazıları “*” karakteri içerisine almanız gerekmektedir. Örneğin *merhaba* yazdığınızda merhaba olarak görünecektir.
  • Whatsapp’ta italik yazı yazmak için yazdığınız yazıları “_” karakteri içerisine almanız gerekmektedir. Örneğin _merhaba_ yazdığınızda merhaba olarak görünecektir.
  • Whatsapp’ta üzeri çizili yazı yazmak için yazdığınız yazıları “~” karakterleri içerisine almanız gerekmektedir. Örneğin ~merhaba~ şeklinde yazdığınız yazı merhaba olarak görünecektir.

Eğer yukarıda yer alan yazı fontlarını beğenmediyseniz sitemizde bulunan şekilli nick yazma aracı ile dilediğiniz şekilli nicki oluşturabilirsiniz. Sitemizde 53 farklı oluşturulan şekilli nick arasından beğendiğinizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

LoL Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

LoL isimli oyun da dünya üzerinde en çok oynanan online savaş oyunlarından biridir. LoL isimli oyunda da şekilli nickler oyuncular tarafından çokça tercih edilmektedir. LoL isimli oyunda da manuel olarak şekilli nick yazmanın herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Bu nedenle LoL oyuncuları internette LoL şekilli nick yazma nasıl yapılır sorusunu sıklıkla aratmaktadır. LoL şekilli nick yazma için sitemiz içerisinde bulunan şekilli nick yazma aracını kullanabilirsiniz. Şekilli yazı yazma aracı sayesinde 53 farklı şekilli nick arasından en beğendiğinizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak LoL isimli oyun bazı yazı tiplerini yasaklamıştır. Bu nedenle kullanmak istediğiniz şekilli nicki önce oyun üzerinde deneyerek görünür olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Agario Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Agario isimli oyun da en çok oynanan online oyunlardan biridir. Agario adlı oyunun kullanıcıları sıklıkla oyunda bulunan karakterlerine şekilli nicklerden oluşan isimleri vermektedirler. Bu nedenle internette en çok aratılan konulardan biri de Agario şekilli nick nasıl yazılır konusudur. Agario isimli oyunda manuel olarak şekilli nick yazmanın ne yazık ki herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Bu nedenle Agario şekilli nick yazma için sitemizde yer alan şekilli nick yazma aracını kullanabilirsiniz. Siz de şekilli nick yazma aracı ile 53 farklı şekilli nick arasından en beğendiğinizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak Agario isimli oyun her karakter türünü desteklememektedir. Bu nedenle oyun içerisinde seçtiğiniz şekilli nickin görünür olup olmadığını önceden test etmekte fayda var.


Yorumlar

  • Hakan

    çok teşekkürler! harika çalışıyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL