bu bir oyun

Sanat ve Kültür Arşivi

kültür ve sanat

Dünya var olduğundan bu yana gelişmekte olan iki şey vardır bunlardan ilki kültür diğer ise sanattır. Sanat ve kültür durmadan gelişir, bir toplumu ayakta tutan en önemli şeylerden bir tanesi sanattır. Ulu önderin de dediği gibi “Sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuştur.” Umarım sanat ve kültürün önemini kavrayabilmişsinizdir. Türkiye de sanat verilen önem her geçen gün artsa da internet ortamında pek yaygın değildir lakin sanat arşivi gibi siteler Türk halkına kültür ve sanat alanında hizmet vermek için açılmış ve gelişmektedir. Gelişen teknoloji sanat alanını ne kadar tüketse de teknolojiyle uyum içerisinde hazırlanmış siteye göz atmanızı şiddet ile öneririz.

Kültür ve Sanat Sitesi

Düşünüyorum ve yazıyorum sloganını kendine benimsemiş ve bu uğurda çalışma hayatını yürüten sanatarsivi.com sitesini mutlaka ziyaret etmenizi önermekteyiz. Site içerisinde sadece kültür ve sanat değil aynı zamanda Finans, kitap ve moda gibi konulara da ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Site dünyanın her yerinden ulaşıma açıktır. Site bir hobi aracı olarak kullanılırsa kendinizi bir çok konuda geliştirebilir ve tecrübe sahibi olabilirsiniz. Bu gibi alanlarda bilgi sahibi olmanın size toplum içinde katkıları saymakla bitmez. İnsanlar kültürsüz ve sanat anlayış insanları sevmezler lakin kendilerinin de sanat ile alakası yoktur ama sanat ile ilgili kişilere hep özenmiş ve onları örnek almaya çalışmışlardır.

Kültürlü bir birey olmak sadece kendinize değil aynı zamanda ülkeye de katkıları saymakla bitmez. Geçmişini bilmeyen birisinin geleceği olamayacağı gibi kültürsüz birinin de iyi bir geleceği olamayacaktır. Bu kültürel gelişim sizleri geliştirecek ve girdiğiniz her alanda fark edileceksiniz. Fark edilmenin en büyük avantajı ise daha çabuk yükselmektir, fark edilen insanlar daha hızlı yükselebilir. Normal hayatta hiç arkadaşı olmayan bireylerin sosyal medya fenomen olması kültür eksikliği ile alakalıdır.

Bunada Göz At  Sosyal Medya Pazarlama
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir