Yusuf Aktaş (Reynmen) Kimdir?

Yusuf Aktaş (Reynmen) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Yusuf Aktaş nam-ı diğer Reynmen kimdir, 6 Aralık 1995’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne yazılmıştır.

Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim üzerinden Liseyi tamamlamıştır. Şuan Bahçeşehir Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır.
reynmen kimdir

İlk olarak Vine ve Scorp uygulamalarıyla internet dünyasına atılmış. Daha sonra belli büyüklükte bir kitle toplayınca 2016 yılında YouTube hesabını kurmuştur.YouTube hesabına videolar yüklemeye başlamıştır.

Diss furyasını ilk olarak Berkcan Güven ile Biziz parçasıyla başlatmıştır. Bu süreçten sonra uzun bir süre magazinsel olarak gündemde kalmıştır. Şarkıları ve kişiliği sevilince Reynmen birçok büyük başarıya ve rekora imza atmıştır.

Geçtiğimiz ocak ayında “Derdim Olsun” isimli şarkıyı piyasaya sürmüştür. Bu şarkı büyük bir rekor izlenme sayısına ulaşıp Aleyna Tilki’ye ait olan 24 saat içerisinde en çok izlenen parça ünvanına sahip olmuştur. Bunun ardından Reynmen Bilal Sonses ile büyük üstad İbrahim Erkal’ı anarak “Çare Gelmez” parçası ile düet yapmıştır. Yeni bir şarkı çıkaracağı iddiaları ve ismi “Ela” olacak şarkının sızdırılması yine büyük olay olmuştur.

Takipçileri tarafından; vatani duyguları ağır basan, pervasız, özgür ve bazı çılgın fikirleri ile kendine hayran bıraktıran tarzda anılan sosyal medyanın sevilen abisiaynı zamanda Instagram’da en çok takipçi sayısına sahip fenomen ünvanı ile birlikte hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Kaynak

Bunada Göz At  Berkay Berksun Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL