PUBG Uçaktan 1500 Metre Uzağa İniş Yap Görevi

PUBG Uçaktan 1500 Metre Uzağa İniş Yap Görevi

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son günlerde oyuna yeni bir görev geldi ve oldukça zor gözüküyor. Yeni görevle karşılaşan oyuncular görevi yaparken zorlanıyorlar fakat bu görevi kolaylıkla yapmak mümkün. Bu yazımızda sizlere PUBG uçaktan 1500 metre uzağa iniş yap görevi nasıl yapılır onu göstereceğiz.

PUBG Uçaktan 1500 Metre Uzağa İniş Yap Görevi Nasıl Yapılır?

Oyuna yeni eklenen bu görevi yapmak biraz zaman alıyor çünkü uçaktan atladığınız zaman yapmanız gereken havada kalmaya çalışmak, ne kadar uzun süre havada kalırsanız o kadar ileri gidersiniz ve görevi tamamlamış olursunuz fakat biraz zamanınızı alacak o kadar da olsun. Yapmanız uçaktan atladıktan sonra hiçbir şeye dokunmamak o otomatik olarak kendisi yavaş yavaş gidecek arada siz geriye çekerek biraz daha yavaşlatabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  Hem Ücretsiz Hem de Düşük Sistemli PUBG : Project Thai Yayınlandı!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL