PUBG Profil Resmi Yükleme

PUBG Profil Resmi Yükleme

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere çoğu oyunda herkesin özel profili vardır ve profil fotoğrafları bulunur. PUBG Mobile’da da aynı durum mevcut, herkesin kendi koyduğu PUBG profil fotoları vardır. Çoğu kişi PUBG Mobile’da nasıl profil değiştirileceğini bilmiyor çünkü biraz karışık. Sizler için bu yazımızda PUBG Profil resmi yükleme, profil resmi değiştirme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Profil Resmi Yükleme – PUBG Profil Resmi Değiştirme

Aşağıda sizler için biraz karışık olan PUBG Mobile profil resmi değiştirme olayını anlattık. Adımları teker teker yaparak sizde istediğiniz profil fotoğrafını koyabilirsiniz.

pubg mobile profil resmi değiştirme

  • PUBG Mobile’a giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ilk bölüm içerisinde “ Facebook” ve “Guest” bölümlerini göreceksiniz.
  • Profil resminizi değiştirmek istediğiniz zaman “Facebook” bölümünden oyuna giriş yapın.
  • “Facebook” üzerinden giriş yaptıktan sonra oyunun hemen başlangıcında yer alan “Tamir” butonu bulunmaktadır. “Tamir “ butonuna bastıktan sonra karşınıza açılan menü içerisinden Facebook’a girerek kullanmak istediğiniz profil resminizi değiştirmeniz gerekmektedir. Burada bu işlemi yaptıktan sonra oyunun giriş sayfasından çıkış yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından PUBG Mobile’a yeniden giriş yaparak buradan da, Facebook seçeneğini seçerek oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Profil resminiz değişmiştir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Yeni Haritalar, Yeni Modlar ve Yeni Silahlar Getiriyor!

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

 


Yorumlar

  • Ramazan

    Abi nasıl indiriliyor kore pugb Huawei de

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL