PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda bir aralar popüler bir sandık olan Premium Sandık vardı fakat bir süre sonra bu sandıklar kaldırılıp yerine özel sandıklar geldi. Premium Sandıklar oyuncular tarafından oldukça seviliyordu bu yüzden oyundan kaldırılması çoğu PUBG Mobile oyuncusunun hoşuna gitmedi. Oyundan kaldırılmasından sonrasında herkes tekrardan ne zaman gelecek diye merak etti ve araştırdı. Bu yazımızda sizlere PUBG Premium Sandık ne zaman geleceği hakkında bildiğimiz şeyleri söyleyeceğiz.

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek

Oyunun sevilen sandıklarından olan PUBG Premium Sandık ne zaman tekrardan gelecek bilinmiyor fakat birkaç kişi yıl ortası ve sonuna doğru gelecek olan güncellemelerle tekrardan oyun içinde yer alacağını söylüyorlar. Tabii bunlar söylenti henüz PUBG tarafından kesin bir şey açıklanmadı, gelecek olacağı zaman PUBG resmi internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarından güncelleme ile alakalı haberler yayınlanır ve içinde yer alır.

Şu anlık ne zaman tekrardan geleceği belli değil ama belli olduğu zaman bu yazı güncellenip gelme tarihi eklenecek.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Ban Kaldırma

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • Polat

    Pramım ne zaman gelcek

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL