PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

 PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?
Okunuyor PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde son zamanlarda herkes yeni gelen Metro Royale etkinliğine girmeye çalışıyor fakat çoğu kişi şimdiden Google’da PUBG Metro Royale giremiyorum diye aramalar yapmaya başladı. Metro Royale girmek için davetiye almanız gerekiyor ve biz de bu yazımızda nasıl davetiye alacağınızı göstereceğiz. Bu yazımızda sizlere en popüler battle royale oyun olan PUBG Mobile Metro Royale davet nasıl alınır onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

PUBG Mobile’ın Metro Exodus iş birliği ile yapmış olduğu bu etkinlik oyuncular tarafından oldukça sevildi fakat herkes bu etkinliğe giremiyor. Oyunda etkinliğe girmeniz için davetiyeniz olmanız gerekiyor, peki davetiyeyi nasıl alacaksınız? Davetiyeyi yakın arkadaşlarınızdan veya listenizde bulunan arkadaşlarınızdan isteyebilirsiniz eğer ki onlarda bulunmuyorsa burada yardımınıza biz geliyoruz. PUBG Mobile Metro Royale davetiyesi almak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Bu Bir Oyun Instagram hesabını tıklayıp takip edin
  • Ardından tekrardan bu sayfaya gelin yazının sonunda bulunan yorum kısmına gelin
  • Yoruma geçerli bir e-posta ve PUBG Mobile kullanıcı adı ile Metro Royale davetiyesi istiyorum yazın

Bu 3 adımı da uygularsanız en geç 24 saat içinde PUBG Mobile hesabınıza davetiye gelmiş olur.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Downloading Resources Hatası Çözümü

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar