PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir?

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunun her bölgede farklı sunucuları vardır ve konumunuz neredeyse en yakın sunucuyla eşleşirsiniz. Sunucuların dışında bir de bazı ülkeler için oyunun ayrı sürümler çıkartılıyor bunlardan biri de oyunun Kore sürümü. Oyunun Kore sürümü birçok oyuncu tarafından seviliyor ve orda normal oyuna göre daha güzel kıyafetler olabiliyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Kore nasıl indirilir ve nasıl kurulur onu göstereceğiz.

PUBG Kore Nasıl İndirilir?

Aşağıda sizler için adım adım anlattık çok zor bir yolu yok vermiş olduğumuz linkten indirerek oyunu kurup oynayabilirsiniz. Hadi gelin şimdi oyunun kurulumuna geçelim.

 • Oyunu kurmak için ilk önce telefonunuzda bulunan normal PUBG Mobile’ı kaldırın
 • Buraya tıklayarak oyunun Kore sürümünü indirin
 • İndirdikten sonra oyunun kurulumunu gerçekleştirin
 • Oyuna Facebook, misafir veya diğer seçeneklerle giriş yapın ve keyfini çıkartın

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Vikendi Yenilendi!

Yorumlar

 • Mert kıyak

  Abi sen çok iyi bir insansın senin sayende siteden faydalallah senden razı olsun razı olsun

 • Alapy

  Abi nasıl indirilyo lütfen ban da göster lütfen

 • Hamit

  Seni seviyoruz

 • Oğuzhan

  Kore pubg isti

 • Arda

  Çok iyi

 • Diyar

  Pubg mobile kore dosya nasil inidirinyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL