PUBG Mobile Karakter Kuponu Kazanma

PUBG Mobile Karakter Kuponu Kazanma

Yazar: Emre PUBG

Günümüzde oldukça popüler olan PUBG Mobile gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Oyunda birçok etkinlik var ve bu sayede kendinizin dış görünüşünü değiştirebiliyorsunuz, silahlara skin ekleyebiliyorsunuz ve daha birçok şekilde kendinizi kişileştirebiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile karakter kuponu kazanma hakkında bilgiler vereceğiz.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Kazanma

Oyunda önceden sadece standart karakterler vardı fakat artık gün geçtikçe ve güncelleme geldikçe yeni karakterler ekleniyor. Bu karakterleri açmanız için karakter kuponuna ihtiyacınız var, peki karakter kuponunu nasıl kazanırsınız, alırsınız?

PUBG Mobile Karakter Kuponu Nasıl Kazanılır?

Oyundaki karakter kuponlarını kazanmanız için sizlere günlük olarak verilen görevleri yapmanız lazım ve verilen şeyleri biriktirmeniz lazım her karakter için ne kadar karakter kuponuna ihtiyaç duyulduğu karakterin altında yazıyor.

PUBG Mobile Karakterler Nasıl Alınır?

Oyundaki karakterleri almak için iki seçeneğiz var:

  • Günlük görevleri yaparak ve karakter kuponları biriktirerek oyundaki karakterleri açabilirsiniz.
  • Hesabınıza UC yükleyerek direk UC ile de satın alabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile PC Hassasiyet Ayarları

Yorumlar

  • AkifcanAyşenr

    Oyun cok iyi başarılı

  • Yunus

    Bende istiyorum karakter Kuponu bedava

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL