PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile oynarken çoğu oyuncu izleme sınırı aşıldı hatası ile karşılaşıyor bu hatayı genellikle emülatör oyuncuları alıyor. Bu hatayı alma sebebiniz aslında PUBG Mobile’ın sizin iyiliğiniz düşünmesinden dolayı çünkü aralıksız olarak 4-6 saat arası oynadığınızda göz sağlığınıza zarar verirsiniz bu yüzden de PUBG Mobile sizin sınırı aştığınız söyler ve engel koyar. Elbet de bu hatanın çözümü var ama kendi sağlığınız için dinlenmeniz daha önemli, bu yazımızda sizlere PUBG Mobile izleme sınırı aşıldı hatası çözümünü göstereceğiz.

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

Bu hatanın kesin olarak çözümü bulunmuyor fakat biz sizlere alternatif bir çözüm yöntemi sunacağız. Elbet de bu doğru değil çünkü aralıksız bu kadar uzun süre oynamak size ve sağlınıza zarar verir ama umurunuzda değilse aşağıdaki adımları uygulayarak hatadan kurtulabilirsiniz.

  • Oyunu ve emülatörü tamamen kapatın
  • Ardından Bilgisayarım> Yerel Disk C kısmına gelip Users\-Bilgisayar Adı-\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor kısmına geldikten sonra GameUserSetting.ini dosyasını tamamen siliyoruz
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girdiğiniz zaman hata çözülmüş olacak eğer çözülmemişse henüz şu an başka alternatif yöntem yok bekleyeceksiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • harun

    vala kanka ben adımları ızledım ama bende local yok ya

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL