PUBG Mobile Hatalı Sunucu Değişikliği

 PUBG Mobile Hatalı Sunucu Değişikliği
Okunuyor PUBG Mobile Hatalı Sunucu Değişikliği

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda oyuncular oyunda bir hatayla karşılaşıyorlar ve bu oyuncuların sinirlerini bozuyor. PUBG Mobile oyuncuları oyunda hatalı sunucu değişikliği hatasıyla karşılaşıyor ve bu hatayı sunucu değiştirirken alıyorlar. Bu yazımızda sizlere dünyanın en popüler battle royale oyunlarından olan PUBG Mobile hatalı sunucu değişikliği hatası nasıl çözülür onu anlatacağız.

PUBG Mobile Hatalı Sunucu Değişikliği Hatası Nasıl Çözülür?

Bu hatayı genellikle Vietnam sunucusunda olup hesabını Global sunucuya taşımaya çalışanlar alıyor. Peki bu hata nasıl çözülecek? Aşağıda sizler için bunu madde madde anlattık, maddeleri tek tek yaparak sorunu çözebilirsiniz.

  • Emülatörü açıyoruz
  • Oyunlarım kısmına ve PUBG Mobile sayfasına geliyoruz
  • Sağ üst taraftan üç çizgiye tıklıyoruz
  • Ardından karşımıza gelen ekrandan Güncelle diyoruz
  • Oyun güncelleme yaptıktan sonra karşımıza sunucu ekranı gelecek ve oradan sunucuyu değiştiriyoruz
  • Bütün işlemler bittikten sonra emülatörü kapatıp tekrar açarak oyuna girebilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın