PUBG Mobile Downloading Resources Hatası Çözümü

PUBG Mobile Downloading Resources Hatası Çözümü

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda ortaya çıkan bir hata bütün oyuncuların sinirlerini bozmaya başladı. PUBG Mobile’ın kaynakları indirememesinden dolayı çıkan bu hata yüzünden oyuncular oynayamıyor. Hatanın nasıl çözüleceği hakkında kesin olarak bir şey bilinmiyor fakat biz sizler için alternatif yöntem gösterdik. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Downloading Resources hatasının çözümü nedir onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Downloading Resources Hatasının Çözümü

PUBG Mobile‘da bu hata ile karşılaşan oyuncular hatanın neyden kaynaklandığını bilmiyorlar. Bu hatayı alıyorsanız sorunu oyunun indirmesi gereken kaynakları indirememesidir. Peki neden bu hata ile karşılaşılır? Oyuna girerken veya güncelleme sonrası gerekli izinleri vermediyseniz oyun bu indirmeleri yapamaz ve bu yüzden de böyle bir hata ile karşılaşırsınız. Sorunu nasıl çözeceğinizi sizler için aşağıda adım adım anlattık, adımları izleyerek nasıl çözeceğinizi bulabilirsiniz.

  • Oyunu tamamen kapatıp ayarlara gidiyoruz
  • Uygulamalar veya Dosyalar kısmına giriyoruz
  • PUBG Mobile’ı buluyoruz ve tıklıyoruz
  • Karşımıza gelen ekranda İzinler kısmına giriyoruz
  • Bütün çıkan şeylere izin veriyoruz ve tekrar oyuna giriyoruz

Bunları yaptıktan sonra oyuna girerseniz büyük ihtimal kaynakları indirmeye başlayacaktır daha sonrasında oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • Ege

    Çok güzel ama oyuna giremiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL