PUBG Mobile Avatar Nasıl Değiştirilir?

Yazar: Emre PUBG

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG Mobile oyununda en çok merak edilen konulardan biri de PUBG Mobile avatar nasıl değiştirilir konusudur. Öyle ki, bazıları için oldukça zor olan bu işlemi birkaç basit adımla siz de gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu kişi PUBG Mobile avatar değiştirme işleminin menüden yapıldığını sansa da aslında durum farklıdır. Öyle ki menü de olsa bile karışık bir kısım olduğundan çoğu kişi yapamayacaktır. Öyle ki, farklı yollarla kısa süre içerisinde PUBG Mobile avatarınızı değiştire bilirsiniz. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki PUBG Mobile avatar nasıl değiştirilir? Hangi adımları uygulamak gerekmektedir?

PUBG Mobile Facebook Üzerinden Avatar Değiştirme

Bilindiği üzere PUBG Mobile oyununa çeşitli giriş seçenekleri mevcuttur. En çok tercih edilen giriş yollarından biri de Facebook’tur. Bunun yanı sıra Gmail ve Twitter gibi giriş seçenekleri de bulunmaktadır. Ancak biz bugün Facebook üzerinden giriş yapanlar için PUBG Mobile Facebook üzerinden avatar değiştirme konusunu ele aldık. Aşağıda yer alan adımları uygulayarak PUBG Mobile Facebook üzerinden avatar değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Facebook üzerinden giriş yapmışsanız öncelikle PUBG Mobile oyununa girmeli ve Facebook ile oyuna giriş işlemini gerçekleştirmelisiniz.
  • Oyuna girdikten sonra menü kısmında bulunan “Tamir” seçeneğini tıklamalı ve oyunu tamir etmelisiniz.
  • Tamir işlemi bittikten sonra oyunu tekrar başlatmalı ve Facebook üzerinden oyuna tekrar giriş yapmalısınız. Ancak bu işlemi gerçekleştirdikten sonra oyuna sürekli Facebook ile giriş yapmalısınız.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra PUBG Mobile avatarınız artık Facebook profil resminiz olarak gözükecektir. Öyle ki, avatarı değiştirmek istediğiniz zaman Facebook profil fotoğrafınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.
Bunada Göz At  PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL