PUBG Mobil Versiyonu Yayınlandı! Nasıl İndirilir?

PUBG Mobil Versiyonu Yayınlandı! Nasıl İndirilir?

Yazar: Emre Genel

PUBG sonunda telefona geldi.

İnterneti kasıp kavuran ve en çok indirilme sayısına ulaşan oyun olan PUBG şimdi de mobil için geliyor. PC ve XBOX için yayınlanan oyun şimdide mobil için hazırlanıyor. Mobilde benzer bir çok benzeri olan oyunun artık mobilde de orijinal oyunu geldi. Geçtiğimiz günlerde de Fortnite, PUBG‘nin anlık oyuncu sayısını geçmişti (Buradan). Şimdilik sadece Çin‘de çıkmış olmasına rağmen başka yollarla da yükleyebilirsiniz.

Geliştirici firmanın analisti Daniel Ahmad, Twitter‘dan paylaştığı gönderide oyunun IOS indirme listesinde 1. sıraya yerleştiğini ve ön kayıtın 75 milyon olduğunu söyledi.
daniel ahmad pubg

İlk önce Bluehole firmasının yayınladığı fragmanı sonrada oyunu nasıl indireceğinize bakalım.

Nasıl indireceksiniz :

  1.  İlk önce TAPTAP uygulamasını telefonunuza/tabletinize yüklemeniz gerekiyor.(Uygulama 9-10 MB arası bir boyuta sahip)
  2. Uygulama Çince olduğu için uygulamanın sağ üstündeki uygulama arama kısmından PUBG yazarak ilk çıkan Bluehole yapımcısının oyununa giriş yapacaksınız.
  3. Oyuna tıklayınca oyunu indirmek için oyunu rezerve etmeniz gerekecek bunun içinde her hangi bir telefon numarası girmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra sadece oyunu indirmek için gelecek olan bildirimi beklemeniz gerekecek.
  4. Alternatif olarak Cepde üzerinden PUBG APK dosyasını indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz
Bunada Göz At  CS GO İsim Değiştirme 2021

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL