PUBG Mesaj Silme – PUBG Otomatik Mesaj Silme Kapatma

PUBG Mesaj Silme – PUBG Otomatik Mesaj Silme Kapatma

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunda sohbet etmek için kullanılan sohbet kanalları vardır ve bunu bütün oyuncular kullanabilir. Sohbet kanalları ülke, klan ve arkadaş olmak üzere üçe ayrılır ve hepsinde farklı kişilerle konuşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla özel olarak konuşabiliyorsunuz fakat oyuncuların bir sorusu var o da konuşulan mesajların nasıl silindiği. Bu yazımızda sizlere PUBG mesaj silme nasıl yapılır, nasıl kapatılır ondan bahsedeceğiz.

PUBG Mesaj Silme

Arkadaşlarınızla konuştuktan sonra mesajlarınızı silmek isteyebilirsiniz çünkü özel bir şeyler yazmış ve kimsenin görmesini istemiyor olabilirsiniz. Olay şu ki PUBG Mobile’da manuel olarak mesaj sil bulunmamaktadır. Siz isteseniz de istemeseniz PUBG Mobile otomatik olarak sizin konuşmalarınızı siliyor.

PUBG Otomatik Mesaj Silme Kapatma

Bazı kişiler için oyunun otomatik olarak konuşmaları silmesi normal gelebilir fakat çoğu kişi bu durumdan şikayetçi çünkü çoğu kişi konuşmalarının silinmesini istemiyor. Maalesef şu anlık otomatik mesaj silme özelliğini kapatmanız mümkün değil. PUBG Mobile bunu otomatik olarak yaptığı için siz bir konu üzerinde konuştuktan sonra oyundan çıkıp tekrar girerseniz konuştuğunuz bütün mesajlar silinmiş olacaktır. Otomatik mesaj silme özelliğinin kaldırılması veya değiştirilmesi için PUBG Mobile’a destek talebinde bulunabilirsiniz, ne kadar çok destek talebi olursa o kadar ilgilerini çeker ve belki de düzeltebilirler.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Hile Bildirme

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL