PUBG Kar Haritası Vikendi Mobile Ne Zaman Geliyor?

tarafından
42
PUBG Kar Haritası Vikendi Mobile Ne Zaman Geliyor?

Yeni çıkan Vikendi haritası herkese açık bir şekilde mobile ne zaman gelecek gelin bakalım

Geçtiğimiz günlerde haritanın tanıtımı yapılmıştı ve PUBG oyuncularını heyecanlandırmıştı. Gelin ilk önce yayınlanan tanıtıma bakalım:

PUBG Mobil gün geçtikçe büyümeye devam ediyor hatta geçen yayınladığımız yazıda PUBG Mobil‘in günlük 30 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını söylemiştik. Artık mobile de önem veren PUBG kar haritasını mobil içinde 21 Aralık tarihinde PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi ile getirmeyi düşünüyor. Bu arada Vikendi haritasına özel çok güzel bir fragman yayınladılar gelin ona da bakalım:

ilk olarak The Game Awards 2018‘de fragmanı yayınlayan PUBG, Vikendi haritasını PC için şaun test sunucularında kullansa da resmi olarak çıkış tarihi PC için 19 Aralık, Mobil için ise 21 Aralıkta çıkış yapacak. PS4 ve Xbox One için 2019’un ilk haftaları çıkış yapması bekleniyor.

Battle Royale modunu iliklerimize kadar işleyecek olan soğuk ile bambaşka bir deneyim sunacak olan yapımcı firma, oyuna eklendiği yeni kar motosikletinin haricinde, G36C saldırı tüfeğinin de bizlerle buluşturacak.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Bunada Göz At  480 TL'den 12 TL'ye Düşen Borderlands Paketi