PUBG İndirmeden Nasıl Oynanır?

PUBG İndirmeden Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor.  Çoğu kişinin bilgisayar sistemi yetmediği için PUBG oynayamıyor ve bu yüzden internet tarayıcısından oyunu oynamaya çalışıyor. Son zamanlarda PUBG indirmeden oyna kelimesi oldukça fazla aranır oldu, bu yazımızda sizlere PUBG indirmeden nasıl oynanır ondan bahsedeceğiz.

PUBG İndirmeden Oyna

Çoğu kişi PUBG indirmeden nasıl oynanacağını merak ediyor çünkü hem bilgisayarları kaldırmıyor hem de oldukça fazla yer kaplıyor. Böyle bir oyunu indirmeden oynamamız mümkün mü evet mümkün fakat nasıl? Nvidia’nın geliştirdiği GeForce Now ile birlikte bunu yapabilirsiniz, bilgisayarınız çöp olsa dahi sanal bir bilgisayarda oynadığınız için hiçbir sıkıntı çekmeden, kasmadan oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz.

GeForce Now oynamak için aylık belirli bir ücret veriyorsunuz fakat bu ücret o kadar da yüksek değil isterseniz 1 aylık deneme sürümünü ücretsiz alıp kullanabilirsiniz size günlük 1 saat gibi bir sınır veriyor daha sonrasında beğenirseniz ücret vererek alabilirsiniz. Ortalama fiyat 5.49 Euro olarak gözüküyor o da şu an Türkiye parası ile 50 TL yapıyor. Aylık 50 TL ücret vererek istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

Bunun dışında PUBG ve benzeri oyunları indirmeden, tarayıcı üzerinden oynamanız mümkün değil çünkü öyle bir sistem tarayıcıda yok.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile PC Hassasiyet Ayarları

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL