PUBG Ekipten Nasıl Çıkılır?

PUBG Ekipten Nasıl Çıkılır?

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle yeni harita geldikten sonra oyun aktif oyuncu sayısını arttırdı ve arttırmaya da devam ediyor. Mobil oyunlar arasında devleşen PUBG Mobile, dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olabilir. Bu yazımızda sizlere PUBG ekipten nasıl çıkılır onu göstereceğiz. Çoğu oyuncu PUBG Mobile ekipten nasıl çıkılır bilmiyorlar ve başka ekibe de giremiyorlar. Aşağı taraf da sizler için nasıl çözüleceğini açıkladık. PUBG Mobile hassasiyet ayarları yazımıza bakarak kendinize göre ayarlar yapabilirsiniz.

PUBG Ekipten Nasıl Çıkılır?

Oyunda ekipten çıkmak aslında kolay fakat bulunduğu yer karışık olduğu için kimse bilmiyor ve çıkılmayacağını zannedebiliyor. Aşağıda sizler için adım adım anlattık, adımları tek tek uygulayarak yaparsanız katılmış olduğunuz ekipten çıkabilirsiniz. Hadi gelin bakalım ekipten nasıl çıkılıyor.

  • PUBG Mobile‘a girin
  • En sağda bulunan Üçgen işaretine tıklıyoruz.
  • Açılan pencerede 4 tane seçenek çıkacak. Bu seçeneklerin arasından Ekip yazana tıklıyoruz.
  • Ekip sayfasına geldikten sonra kendi profilinizi buluyorsunuz.
  • Kendi profilinizin üstüne tıklıyorsunuz ve Ekipten Çık diyorsunuz.
  • Ve artık o ekipten çıkmış oluyorsunuz.

Yukarı da sizlere ekipten nasıl çıkılacağını anlattık, önemli bir şey de söyleyelim. Eğer katılmış olduğunuz ekip aktif olarak bir turnuva da ise turnuva bitene kadar o ekipten çıkamıyorsunuz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  Bedava PUBG Mobile Redeem Kodları 2021

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL